31.12.2013. 17:15
Pasaules junioru čempionāta hokejā elites divīzijā grupu turnīru noslēgušas Zviedrijas un Krievijas izlases, kuru savstarpējā mačā par B grupas uzvarētājas titulu ar 3:2 uzvarēja Zviedrija, kura ceturtdaļfinālā sev pretiniekos ieguvusi Slovākijas jaunos hokejistus.

Krievija, kura vakar piedzīvoja zaudējumu pret Somiju, arī šodien aizvadīja grūtu maču pret Zviedriju. Mača ceturtajā minūtē zviedrus vadībā izvirzīja Andreass Jonsons, bet perioda beigās Niks Sorensens pārsvaru dubultoja.

Krievi gan nepadevās, un otrā perioda vidū Aleksandrs Barabanovs panāca 1:2, bet 52. minūtē precīzs bija „Sabres” sistēmā esošais Mihails Grigorenko. Jau likās, ka būs nepieciešams papildlaiks, taču citādās domās bija Jākobs de la Ross, kurš divarpus minūtes pirms spēles beigām guva uzvaras vārtus Zviedrijas izlases rindās (4:2).

Zviedrija uzvarēja visās četrās savās B grupas spēlēs, pārliecinoši ieņemot pirmo vietu, savukārt Krievija ar diviem zaudējumiem pēc kārtas palika trešajā vietā, un tās pretinieks izšķirsies šī vakara ASV un Kanādas spēlē.

Kaimiņvalstu duelī pārāka izrādījās Čehija, kura slovāku jaunos hokejistus pieveica ar 4:1. Jau spēles pirmajās četrās minūtēs čehi panāca 2:0, bet līdz otrā perioda sākumam pārsvars tika uzaudzēts jau divreiz lielāks (4:0). Vienus vārtus slovāki gan pašās otrā perioda beigās atguva, taču ar to nebija pietiekami. Čehija pēc šīs uzvaras no pēdējās piektās pacēlusies uz trešo vietu grupā, kamēr Slovākija to noslēdz ceturtajā vietā. Grupā pēdējo vietu ieņēma Norvēģijas izlase.

Vakarā maču vēl aizvadīs Kanādas un ASV izlases A grupā, kā arī Šveice un Somija B grupā.

Izmantotie resursi:Redirect to 201 WM20 - International Ice Hockey...Olimpiks, sporta profesionālais centrs Brīvības gatve 197, Rīga, LV-1039
Alksne Inta Aerobika, Peldēšana
FTA
Reģistrēties