11.11.2017. 00:01

Vakar aizritēja pirmās divas no četrām pirmās kārtas spēlēm. Ziemeļīrija aizvadīja cienīgu spēli ar dueļa favorīti Šveici, taču 58. minūtē ielaida vārtus pēc apšaubāmi piešķirta 11 metru soda sitiena, kā rezultātā piedzīvots zaudējums ar 0:1. Savukārt Horvātija pierādīja savu meistarības pārākumu pret Grieķijas futbolistiem - 4:1.

Zviedrijas un Itālijas spēlē nebija tas skatāmākais spēles pirmais puslaiks. Kopumā bija tikai viens izpildīts sitiens vārtu četrstūrī, un to izpildīja Zviedrija, bet rezultāts itin loģiski pirmajās 45 minūtēs tā arī netika atklāts - 0:0.

Otrajā puslaikā Zviedrija praktiski spēlēja bez bumbas, Itālijai iegūstot 77 procentu bumbas kontroli, taču uzbrukuma noslēgumā pietrūka radošuma, tāpēc Zviedrija veiksmīgi tika galā ar visām briesmām pie saviem vārtiem. 61. minūtē Jakobs Johansons izdarīja sitienu no distances, un ar nelielu veiksmes palīdzību pārspēja leģendāro Itālijas vārtsargu Džianluidži Bufonu, garantējot zviedriem panākumu ar 1:0.Balance Gym, sporta klubs Prūšu 46, Rīga, LV-1057
Aglenieks Aigars Kanoe airēšana, Smaiļošana
FTA
Reģistrēties