18.12.2016. 18:45

"Krievijas izlase ir spēcīgs pretinieks. Ļoti žēl, ka izbojājām svētkus, tomēr mūsu komanda atbrauca, lai uzvarētu," sacīja Zviedrijas izlases vārtsargs Viktors Fāsts, kurš ikdienā pārstāv Kontinentālās hokeja līgas klubu Maskavas CSKA. Pirmā kanāla kauss notiek, atzīmējot Krievijas hokeja 70. jubileju.

Nodrošinājuši uzvaru turnīrā, skandināvi laukumā devās bez vajadzīgās dzirksts un ar 1:4 piekāpās Čehijas izlasei, kas pēdējo ripu iemeta tukšos vārtos. Uzvaras vārtus trīs minūtes pēc sāncenšu vienīgā precīzā metiena un sešas minūtes līdz otrās trešdaļas beigām guva Davids Kampfs, kurš izgājienu vienatnē pret vārtsargu realizēja ar metienu starp kājsargiem.

Eirotūres otrā posma otro vietu ieguva Krievija, kas noturēja pārsvaru pret somiem – 4:3. Pateicoties pirmajā trešdaļā iemestajiem trim vārtiem ar astoņu minūšu intervālu, laukuma saimnieki ieguva komfortablu pārsvaru, kuru 33. minūtē palielināja Iļja Kovaļčuks. Atgriezies laukumā pēc noraidījuma, viņš saņēma piespēli no metienu bloķējušā partnera un skaisti izrēķinājās ar vārtsargu.

Somijas valstsvienība sāka pakaļdzīšanos, noslēdzošās trešdaļas 15. sekundē Miro Āltonenam, kurš kļuva par turnīra rezultatīvāko spēlētāju, izmantojot piespēli no aizvārtes un samazinot deficītu līdz minimumam, tomēr izglābties ziemeļniekiem neizdevās. Eirotūres kopvērtējumā Krievija atrodas vadībā ar 15 punktiem, seko čehi ar deviņiem, bet somiem un zviedriem ir pa sešiem punktiem.

get_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]