05.10.2016. 16:25

''Ventspils'', pateicoties Kaspara Svārupa gūtajiem vārtiem, izrāva ļoti svarīgu uzvaru 1:0 pret Jūrmalas ''Spartaku'' un joprojām turpina cīņu par Virslīgas zeltu. Jau 10. minūtē spēle beidzās ''Ventspils'' aizsargam Vadimam Žuļevam, kurš mača ievadā paspēja glābt savu komandu no vārtu zaudējuma, izsitot bumbu no vārtu līnijas. Vadims 10. minūtē cieta sadursmē ar komandas biedru Nikolu Boranijaševiču, kad abi ar galvu pēc iespējas tālāk centās raidīt bumbu no komandas soda laukuma.

Uzreiz bija redzams, ka Žuļevs šo spēli turpināt nevarēs un būs jādodas uz slimnīcu, jo visa seja bija asinīs. Portālam Sportacentrs.com Vadims pastāstīja, ka savainojums ir nopietns...4-5 vietās lauzts sejas kauls, lauzts deguns un smadzeņu satricinājums. Vakar Žuļevam veikta operācija.

''Daudzi man raksta un zvana, lai paprasītu, kā man ir...Diemžēl ne pārāk labi šobrīd jūtos, tāpēc atbildēt ir grūti, bet parunāt - īpaši sarežģīti,'' tā savu pašreizējo stāvokli komentēja Žuļevs. Futbolists precīzi pateikt, cik ilgi tagad būs jāiztiek bez futbola vēl nevarēja, bet par vienu bija drošs - tās noteikti būs vairākas nedēļas.

28 gadus vecais ''Ventspils'' aizsargs, kurš karjeras laikā daudz spēlējis arī vidējā līnijā, šosezon ''SynotTip'' futbola Virslīgā piedalījies 19 mačos un 14 spēles sācis pamatsastāvā. 24 spēlēs ''Ventspils'' izcīnījusi 47 punktus un no līderes Jūrmalas ''Spartaka'' atpaliek par diviem punktiem. Nākamais mačs ventspilniekiem 16. oktobrī viesos pret BFC ''Daugavpili''.

CAPOEIRA A.Čaka iela 59-5a, Rīga