22.11.2017. 16:25

Kā jau ziņots, Starptautiskā olimpiskā komiteja (SOK) pieņēmusi lēmumu sodīt olimpiskās zelta medaļas ieguvēju Aleksandru Tretjakovu un trīs Krievijas skeletonistes par dopinga lietošanu Soču spēļu laikā. Tretjakovam uz mūžu aizliegts piedalīties olimpiskajās spēlēs. Kā zināms, 2014. gada ziemas spēlēs mūsu Martins Dukurs un Tomass Dukurs ieguva attiecīgi sudrabu un ceturto vietu.

Krievijas Bobsleja un skeletona federācija: "Esam ļoti neapmierināti ar ar SOK lēmumu. Uzskatām, ka ir pārkāptas juridiskās pamatnormas un visaptverošie tiesību principi. Mēs esam pārliecināti par mūsu sportistu absolūtu nevainību, aizstāvēsim viņu tiesības visās iespējamās instancēs, sākot ar sporta arbitrāžu tiesu Lozannā. Vajadzības gadījumā mēs esam gatavi iznest šo lietu ārpus sporta jurisdikcijas, vēršoties ar prasību civiltiesās, lai sodītu tos, kuri bez nekāda likumīga pamatojuma salauž cilvēku likteņus."

Krievijas Olimpiskās komitejas prezidents Aleksandrs Žukovs: "Domāju, ka arī bobslejistu sakarā var gaidīt tādus pašus lēmumus, tā ir spēle uz vieniem vārtiem."

Kā zināms, Soču olimpiskajās spēlēs krievu bobsleja pilots Aleksandrs Zubkovs triumfēja gan divniekos, gan četriniekos. Latvijas bobsleja kvartets Oskars Melbārdis, Daumants Dreiškens, Arvis Vilkaste un Jānis Strenga izcīnīja sudrabu, savukārt divnieks Melbārdis / Dreiškens ieguva piekto vietu.

Informācija tiks papildināta....

Izmantotie resursi:rusbob.rutass.ruLATVIJAS PIRMĀS PALĪDZĪBAS VIENĪBA, biedrība LATVIJAS PIRMĀS PALĪDZĪBAS VIENĪBA, biedrība Uliha 35/37, Liepāja, LV-3401
Lucenko Jekaterina Lucenko JekaterinaAerobika, Aerobika ūdenī
FTA
Reģistrēties