22.11.2017. 16:41

Jau vēstījām, ka 2014. gada Soču olimpisko spēļu laikā Aleksandrs Tretjakovs, Jeļena Ņikitina, Marija Orlova un Olga Potiļicina pārkāpuši antidopinga noteikumus un tiek diskvalificēti no sacensībām. Plus visi četri sportisti turpmāk nedrīkstēs piedalīties olimpiskajās spēlēs.

Krievijas federācijas vadītājs Aleksandrs Zubkovs komentējis notikušo, noliedzot sportistu vainu: "Pierādīsim, ka mūsu sportisti ir tīri un nevainīgi. Osvalda komisija nesniedza nekādus pierādījumus par to, ka šie sportisti būtu iesaistīti antidopinga noteikumu pārkāpšanā."

Tāpat no olimpiskajām spēlēm diskvalificētie atlēti turpināšot piedalīties Pasaules kausa izcīņā šosezon: "SOK lēmums neietekmē ne Tretjakova, ne Ņikitinas plānus. Viņi noteikti piedalīsies kārtējā Pasaules kausa posmā, kas piektdien sāksies Kanādā."

Pasaules kausa izcīņas jaunajā sezonā pēc diviem sacensību posmiem Ņikitina kopvērtējumā atrodas vadībā, bet Tretjakovs starp vīriem ir ceturtais.

Izmantotie resursi:https://www.gazeta.ru/sport/news/20...Ozolnieku Sporta skola Ozolnieki, Stadiona 5, Ozolnieku p., Ozolnieku n., LV-3018
Solncevs Valērijs Solncevs ValērijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties