01.06.2016. 16:26

Pilna vērsija:

, LSM.LV - Sports

Znaroks darbu klubā apvienos ar galvenā trenera pienākumiem Krievijas valstsvienībā, kur viņš arvien būs galvenais treneris. Vītoliņš jau ilgus gadus sadarbojas ar Znaroku un ir viņa palīgs arī Krievijas izlasē. Pērn decembrī Vītoliņu atlaida no KHL kluba Maskavas "Dinamo" galvenā trenera amata.

Krievijas valstsvienību kopā ar Vītoliņu Znaroks vada kopš 2014.gada. Aizvadītajā sezonā Krievijas valstsvienības galvenajam trenerim nebija atļauts vienlaicīgi strādāt arī kādā klubā, tomēr Krievijas Hokeja federācijas valdes priekšsēdētājs Arkādijs Rotenbergs otrdien pavēstīja, ka izlases trenerim nepieciešama ikdienas prakse, lai saglabātu spēles sajūtu. Znaroks, pēc viņa teiktā, jūtas gana spēcīgs, lai strādātu gan izlasē, gan klubā.

Savukārt Krievijas sporta ministrs Vitālijs Mutko uzsvēra, ka ministrija neliks šķēršļus Znarokam apvienot izlases un kluba trenera amatus.

Iepriekšējo sezonu SKA pabeidza Sergeja Zubova vadībā - viņš par kluba galveno treneri kļuva sezonas gaitā.

Znarokam Sanktpēterburgas kluba treneru kolektīvā palīdzēs arī Vladimirs Fedosovs, kura pārziņā būs aizsargu gatavošana, kā arī Krievijas izlases vārtsargu treneris Rašits Davidovs. Tieši tāds treneru sastāvs ar Vītoliņa dalību 2012. un 2013.gadā palīdzēja Maskavas "Dinamo" divreiz izcīnīt KHL galveno balvu - Gagarina kausu, kā arī 2010.gadā aizvadīja Piemaskavas HK MVD līdz finālam. 

No 2007. līdz 2011. gadam Znaroks galvenā trenera amatā vadīja Latvijas izlasi, bet hokejista karjerā bija viens no Latvijas valstsvienības līderiem. Vītoliņš kopš kopīgā darba Latvijas izlasē arvien ir Znaroka palīgs. Kad Znaroks 2014.gada martā kļuva par Krievijas izlases galveno treneri, Vītoliņš pārņēma Maskavas "Dinamo" vadību.Ozolnieku Sporta skola Ozolnieki, Stadiona 5, Ozolnieku p., Ozolnieku n., LV-3018
Alksne Inta Aerobika, Peldēšana
FTA
Reģistrēties