Znaroks - Ržiha 2:0, turpinājums svētdien Maskavā
30.03.2012. 20:35

Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa trenētie Maskavas Dinamo hokejisti uzvarējuši arī otrajā KHL Rietumu konferences finālsērijas mačā Sanktpēterburgā, kur piektdien ar 2:1 pamatlaikā pārspēja vietējos SKA. Tādējādi rezultāts sērijā kļuvis jau 2:0 Dinamo labā, nākamās divas spēles notiks Maskavā.

SKA maču sāka aktīvāk, uzbrūkot biežāk un bīstamāk. Spēles 15.minūtē iespēja atklāt rezultātu bija Dinamo hokejistam Mihailam Aņisinam, taču viņa izpildītais bullītis nebija precīzs. Pirmie vārti tika gūti vien 33.minūtē, kad Jakubs Klepišs izvirzīja vadībā viesus no Maskavas. Maksims Ribins spēles 55.minūtē panāca 1:1 pēc Vladimira Tarasenko individuālā reida pie maskaviešu vārtiem. Spēle tomēr nenoslēdzās neizšķirti – 133 sekundes pirms pamatlaika beigām Mareks Kvapils no aizsega guva otros vārtus – 2:1. SKA vairs nepalīdzēja pat vārtsarga Iļjas Ježova maiņa pret lieko spēlētāju – 1:2 mačā, 0:2 sērijā.

Trešā spēle sērijā jau svētdien Maskavā. Sestdien Čeļabinskā otro spēli aizvadīs vietējie Traktor un Georgija Pujaca pārstāvētie Omskas Avangard. Pirmajā mačā ar 3:1 pārāki bija regulārā čempionāta uzvarētāji Traktor.