15.11.2013. 23:34
Kontinentālās Hokeja līgas (KHL) kluba Maskavas "Dynamo" galvenais treneris Oļegs Znaroks pēc uzvaras pār Novokuzņeckas "Metallurg" (4:3, pagarinājumā) atzina, ka spēle bijusi sarežģīta, taču komanda nodemonstrējusi raksturu, kas arī palīdzējis tikt pie panākuma.

"Pirmajā trešdaļā mums bija rupjas kļūdas. Ar to ir jātiek skaidrībā. Bet tas, ka puiši izvilka spēli – protams, malači. Parādīja raksturu. Paldies," savu komandu uzslavēja Znaroks.

-Kāpēc nenomainījāt Jeromenko pēc trešā vārtu zaudējuma?-Kāpēc, lai es to darītu?

-Pastāv stereotips, ka pēc trim ielaistiem vārtiem jāmaina vārtsargs.-Man tāda stereotipa nav.

-Pēc spēles ar Novosibirsku teicāt, ka "Dynamo" spēlētāji vēl nav atjaunojušies pēc slodzēm. Ko teiksiet šodien?- Bija nedaudz labāk. Ja vēl nebūtu tāds pirmais periods... Principā spēlētāji laukumā kustējās labi, vārtu gūšanas iespējas izveidoja, it sevišķi otrajā trešdaļā. Realizācija gan nebija tāda, kā vēlētos.

-Novokuzņeckas komanda atrodas pēdējā vietā. No savu spēlētāju puses pretinieku nenovērtēšanu nejutāt?-Nē. Novokuzņeckai ir laba, jauna komanda. Viņi labi pastrādāja KHL pārtraukumā. Pamainīja taktiku. Grūti pret tādiem spēlēt.

-Kā vērtējat tos "Dynamo" spēlētājus, kas startēja Eirotūrē?-Mums jau tikai Jeromenko spēlēja.

-Bet soms?-Komarovs? Kas viņš par somu?! Bet ko gan te pateiksi: Somijas izlases kapteinis (smejas).

Izmantotie resursi:СПОРТ-ЭКСПРЕСС: Ежедневная спортивная газета....

Latvijas Izpletņlēkšanas Federācija Lienes 1-17, Rīga, LV-1009
Solncevs Valērijs Solncevs ValērijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Pludmales cīņa