09.06.2015. 17:46

Pilna vērsija:

, LSM.LV - Sports

Otrdien notikušajā preses konferencē Znaroks lūdza žurmālistus ''neuzpūst'' epizodi pēc finālspēles, kurā Krievija zaudēja ar 1:6, un spēlētāji pameta laukumu pēc medaļu pasniegšanas, pirms tika atskaņota uzvarētājas valsts himna.

Jūnija sākumā jau tika ziņots, ka Znaroks un Krievijas izlases ģenerālmenedžeris Andrejs Safronovs saņems sodu par komandas spēlētāju demaršu PČ finālspēlē, kad spēlētāji laukumu pameta vēl pirms uzvaru guvušās Kanādas himnas atskaņošanos. Par Znarokam un Safronovam pienākošos sodu, visticamāk, lems Krievijas hokeja federācijas izpildkomiteja.

Iepriekš Starptautiskās hokeja federācijas (IIHF) prezidents Renē Fāzels paziņoja, ka šāda Krievijas izlases rīcība ir nepieņemama, solot sankcijas, taču IIHF par tādām joprojām nav paziņojusi.

Znaroks Krievijas izlasi vadīja otro PČ pēc kārtas un otro reizi iekūlās nepatikšanās. Pagājušajā gadā pusfinālā pēc incidenta - agresīva žesta vienam no Zviedrijas izlases treneriem, Znarokam IIHF aizliedza atrasties pie komandas finālspēles laikā, taču tas netraucēja viņam piedalīties apbalvošanas ceremonijā pēc tam, kad Krievija ieguva zelta medaļas.Aglonas vidusskolas sporta halle Aglona, Daugavpils 6b, Aglonas p., Aglonas n., LV-5304
Bojāre Olga Bojāre OlgaBokss, Aerobika
FTA
Reģistrēties