27.12.2014. 16:49
Krievijas hokeja izlasi vadošais Oļegs Znaroks līdzjutēju vērtējumā portālā «Sportbox.ru» atzīts par 2014.gada labāko Krievijas sporta treneri.

  • Znaroka vadītā Krievijas izlase «sausā» atsāj Somiju 2014. g. 19. decembris
  • Znaroka vadītā Krievijas izlase cieš vēl vienu zaudējumu 2014. g. 8. novembris

Balsojumā piedaloties vairāk kā 7500 cilvēku, Znaroks saņēma 28% respondentu atbalstu.

Ar 21% balsu otrajā vietā ierindojās Leonīds Sluckis no Latvijas futbola izlases pussarga Aleksandra Cauņas pārstāvētās Maskavas CSKA komandas, bet trešā ar 13% balsu bija Krievijas mākslas vingrošanas izlases vadītāja Irina Vinere-Usmanova.

Bijušais Latvijas izlases kapteinis un vēlāk arī galvenais treneris Znaroks ar Krievijas izlasi sāka strādāt pēc tās neveiksmīgā starta šīgada Soču ziemas olimpiskajās spēlēs, aizvedot to līdz pasaules čempionu titulam.

Iepriekš Maskavas «Dinamo» komanda divās Kontinentālās hokeja līgas (KHL) sezonās pēc kārtas Znaroka un Harija Vītoliņa vadībā uzvarēja KHL čempionātā, bet pagājušajā sezonā pēc triumfa regulārajā turnīrā jau Gagarina kausa pirmajā kārtā tā piekāpās Jaroslavļas «Lokomotiv» hokejistiem. Šosezon «Dinamo» komandu vada Vītoliņš, kurš palīdz Znarokam darbā ar Krievijas izlasi.Strenču novada vidusskola Rīgas iela 13, Strenču novads
Lucenko Jekaterina Lucenko JekaterinaAerobika, Aerobika ūdenī
FTA
Reģistrēties