06.11.2015. 08:29
Galvenā trenera Oļega Znaroka vadītā Krievijas hokeja izlase ceturtdien Helsinkos ar rezultātu 1:2 piekāpās Somijas valstsvienībai «Karjala» kausa mačā.

• Sievu piekāvušais Voinovs ieradies Krievijā un iepazinies ar Znaroku 2015. g. 23. septembris
  • Par Zviedrijas izlases treneri kļūs Znaroka «labākais čoms» 2015. g. 26. augusts

Pirmajā periodā Iļja Kovaļčuks izvirzīja vadībā Krievijas izlasi, taču pusotru minūti vēlāk Somijas komanda panāca izlīdzinājumu, kad vārtus guva Lase Kukonens.

Somijas izlases labā uzvaras vārtus trešā perioda vidū skaitliskajā vairākumā guva Petri Kontiola.

Citā mačā Ornskoldsvikā mājiniece Zviedrija ar rezultātu 6:2 uzveica Čehiju. Uzvarētājiem divus vārtus guva Joels Lundkvists.

Čehijas izlases sastāvā šajā mačā spēlēja arī Rīgas «Dinamo» aizsargs Tomāšs Kundrāteks.

Turnīra turpinājumā Krievija sestdien spēlēs pret Zviedriju, bet Čehija pret Somiju.

Savukārt svētdien Krievija spēlēs pret Čehiju un Somija pret Zviedriju.

Vecumnieku novada dome Vecumnieku novada dome Vecumnieki, Rīgas 29, Vecumnieku p., Vecumnieku n., LV-3933