21.12.2017. 08:56

Toronto „Maple Leafs” pēc pārliecinoša panākuma pār Karolīnas „Hurricanes” iepriekšējā mačā, šonakt piedzīvoja zaudējumu pret Kolambusas „Blue Jackets” ar 2:4. Uzvarētāju vārtos veiksmīgi spēlēja rezerves vārtsargs Junass Korpisalo, kurš atvairīja 39 no 41 metiena. Rezultātu atklāja Lukass Sedlaks, kurš saņēma piespēli no laukuma stūra un pārspēja vārtsargu – 0:1. Sets Džonss pārtvēra ripu aizsardzības zonā, aizskrēja pretuzbrukumā un ar stipru metienu panāca 0:2. Otrajā periodā Džeiks Gardners vienus vārtus atspēlēja, ar metienu no iemetiena apļa sodot „Blue Jackets” par kļūdu savā zonā – 1:2, bet spēles vidū Pjērs Luks Dubua iebakstīja ripu vārtos – 1:3. Noslēdzošajā periodā komanda apmainījās ar vārtu guvumiem – 2:4.

Detroitas „Red Wings” ar 3:4 piekāpās Filadelfijas „Flyers”. Pēc 40 nospēlētajām minūtēm rezultāts bija 3:3, uzvaras vārtus guva Šons Kuturjē, kurš tika pie diviem metieniem vārtu priekšā – 3:4. Ar trīs piespēlēm atzīmējās Klods Žirū, bet „Flyers” tika pie septītā panākuma pēdējos astoņos mačos.

Sentluisas „Blues” ar 1:2 zaudēja Kalgari „Flames”. Katrā no trešdaļām skatītāji ieraudzīja vienu golu, bet 12 minūtes pirms pamatlaika beigām Dugijs Hamiltons tika pie vārtsarga atvairītas ripas un ieraidīja to vārtos.

NHL regulārais čempionāts turpināsies naktī uz 22. decembri ar desmit spēlēm.

Izmantotie avoti:Official Site of the National Hockey League |...