11.12.2017. 12:28

“Gribēju pateikties čaļiem par pašatdevi, cīņassparu un kopumā labu spēli. Iesākām maču nedaudz satraukušies, taču pēc tam nomierinājāmies un sniegums otrajā trešdaļā uzlabojās. Noslēdzošajās 20 minūtēs Gustavs (Grigals) nostāvēja pārliecinoši un glāba mūs pāris bīstamās epizodēs.

Ja rezumējam maču kopumā, tad varu teikt, ka tā bija salīdzinoši nervoza cīņa. Tomēr tā bija tikai pirmā spēle turnīrā, tādēļ cerams, ka uz nākamo spēli pret kazahiem sniegums uzlabosies.”

Pirmdien Latvijas izlase spēkosies ar Kazahstānas izlasi, kas svētdien ar rezultātu 3:2 pagarinājumā apspēlēja Vācijas valstsvienību. Tikmēr mājiniece Francija ar 6:1 sagrāva Austrijas izlasi.

Latvijas nacionālā U-20 izlase Francijā ieradās otrdien, 5.decembrī. Mūsu hokejisti trešdien pirmajā pārbaudes spēlē ar 4:2 uzveica mājiniekus Franciju, bet piektdien ar 1:4 cieta neveiksmi pret Kazahstānu.