16.01.2015. 21:12
Šodien, 16.janvārī, Norvēģijā, Lillehammeres trasē sākās 30.FIL (Starptautiskās kamaniņu sporta federācijas) pasaules čempionāts kamaniņu sportā junioriem.

Pasaules čempionātā startē arī Latvijas junioru izlase, kuras sastāvā ir Ulla Zirne, Kendija Aparjode, Alise Evelīna Mitkus, Gunārs Bergs, Ralfs Bērziņš, Kristers Aparjods. Divvietīgo kamanu konkurencē startē Kristens Putins/Kārlis Krišs Matuzelis.

Vislabāko sniegumu šodien demonstrēja junioru izlases līdere un pieaugušo izlases dalībniece Ulla Zirne, kura trīsdesmit astoņu dalībnieču konkurencē, divu braucu summā uzrādot laiku 1 minūte 37.419 sekundes, ierindojās 11.vietā. Sacensību uzvarētājai Džesikai Tībelai (Vācija) Ulla piekāpās par 0.786 sekundēm. Otra labākā Latvijas braucēja Kendija Aparjode uzrādot laiku 1minūte 37.574 sekundes palika 13.pozīcijā. Bet trešā Latvijas pārstāve Alise Evelīna Mitkus ierindojās 22.vietā (1:38.056).

Junioru konkurencē, kurā startēja 42 sporstisti labāko sniegumu no Latvijas braucējiem rādīja Kristers Aparjods – 20.vieta. Divu braucienu summā, uzrādot laiku 1 minūte 41.63 sekundes, viņš sacensību uzvarētājam Romānam Repilovam (Krievija) piekāpās par 1.810 sekundēm. Ralfs Bērziņš, ierindojoties 23.pozīcijā (1:41.810), bija otrs labākais Latvijas pārstāvis.

Rīt sacensības turpināsies ar divnieku startiem un komandu stafeti.

Informāciju sagatavoja:Mērija Ansviesule

Vecumnieku novada dome Vecumnieku novada dome Vecumnieki, Rīgas 29, Vecumnieku p., Vecumnieku n., LV-3933