11.01.2014. 13:58

Latviete par 0,675 sekundēm atpalika no uzvarētājas vācietes Angelikas Flaišeres, lai gan pēc pirmā brauciena Ulla atradās trešajā pozīcijā.

Uz goda pjedestāla otrā un trešā pakāpiena vietas izcīnīja Krievijas sportistes Viktorija Demčenko un Jekaterina Katkina, zaudējot Vācijas sportistei attiecīgi 0,056 un 0,411 sekundes.

Tikmēr Alise Evelīna Mitkus ierindojās desmitajā vietā, bet Paula Ābele ieņēma 19. vietu 20 sportistu konkurencē.

Par zaudēto bronzas godalgu otrajā braucienā Zirne bija ļoti sarūgtināta, bet treneris Kaspars Dumpis atzina: «Pēc pirmā brauciena likās, ka visam jābūt kārtībā, taču otrajā braucienā tika izdarīta kļūda. Ullai ir jāmācās cīnīties līdz galam, bet Riks Kristens savu trešo vietu izcīnīja.»

Eiropas čempionāts juniorēm, vieninieki (20 sportistes)

• 1. Angelika Flaišere (Vācija) 1:26,723