09.12.2017. 20:53

Pirmajā braucienā labākā no Latvijas sportistēm bija Ulla Zirne, kura ieņēm 13. vietu, turklāt pavisam nedaudz (0,015 sekundes) atpalika no pirmā desmitnieka robežas. Elīza Cauce bija 15. vietā, taču laika ziņā atpalika vairāk, kamēr Kendija Aparjode ieņēma 21 vietu 23 dalībnieču konkurencē, turklāt Krievijas sportiste Tatjana Ivanova, kas bija viena no favorītēm, bija piedzīvojusi kritienu.

Sacensību vadībā pēc pirmā brauciena bija Vācijas kamaniņu braucējas – Natālija Geisenbergera un Tatjana Hefnere, kuras abas šķīra nieka trīs sekundes tūkstošdaļas.

Otrajā braucienā Aparjode saglabāja savu 21. vietu, kamēr Cauce pieļāva kļūdu, krietni atpalika no sava pirmā brauciena rezultāta un atslīdēja uz 16. vietu. Savukārt Zirne savu otro braucienu veica pārliecinoši un pakāpās uz desmito vietu, izmantojot arī amerikānietes Erinas Hamlinas kļūdu. Hamlina pēc pirmā brauciena bija piektā, bet pēc tam pieļāva kļūdu un finišēja 18. vietā.

Zirne desmitajā vietā bija arī sezonas pirmajā Insbrukā, taču tam sekoja neveiksmes Vinterbergā un Altenbergā. Savukārt Cauce labāko divdesmitniekā tikusi visos četros posmos.

Savukārt uzvaru Kalgari posmā izcīnīja Hefnere, kura otrajā braucienā uzrādījā pārliecinoši labāko laiku. Bet Geisenbergera ar neveiksmīgu braucienu bija spiesta atkāpties pat uz trešo vietu, par 0,05 sekundēm piekāpjoties mājiniecei Aleksai Gofai.