01.12.2015. 16:45
Šovakar, 1. decembrī, 360TV veidotajā «Sporta domnīcā» pie Gustava Terzena viesos ir Latvijas Bobsleja un skeletona federācijas (LBSF) viceprezidents Zintis Ekmanis, žurnālists Lauris Lizbovskis un Edgars Pukinskis no Latvijas Futbola federācijas. Viesi spriež par ziemas sezonas sporta veidu startu, futbola sezonas finišu, skriešanu un, protams, par Kristapu Porziņģi un Rīgas «Dinamo» panākumiem un veikumu.

TVNET saviem lasītājiem piedāvā ielūkoties video fragmentā no vakarā gaidāmās «Sporta domnīcas». Viesi aktīvi spriež par skeletonu, Martina Dukura pēdējiem nobraucieniem, un Zintis Ekmanis atklāj vairāk par bobsleja blēžiem, atklājot, ka kādas komandas pārstāvis ir vairākkārt noņemts nost no trases par šmaukšanos.

«Sporta domnīca» otrdienās plkst. 21.00 360TV!

Daži Zinta Ekmaņa citāti:

Visas lielās izlases ir ļoti rūpīgi pastrādājušas.

Jo tuvāk nāks olimpiskās spēles, jo konkurence pieaugs!

Martins izcili veica otro braucienu! Man skudras skrēja pār kauliem. Kāds meistars!

Gribas arī nomierināt – skeletonisti nestāv uz vietas un iet uz priekšu. Tā ir normāla biznesa pieeja. Vienmēr jāskatās 3-4 gadi uz priekšu.

Viņiem tur ir baigākie blēži! Bobslejists trīsreiz noņemts nost par šmaukšanos.Latvijas Raketlona federācija Malienas 26, Rīga, LV-1079
Bojāre Olga Bojāre OlgaBokss, Aerobika
FTA
Reģistrēties