22.03.2014. 21:43

Pusfināla sērijas trešajā mačā «Lielvārde» izbraukumā ar 10:9 (2:3, 4:2, 3:4, 1:0) papildlaikā pieveica «Rīgu», sērijā līdz trim uzvarām gūstot panākumu ar 3-0.

«Rīgai» pēc Toma Dāles precīzā metiena mača 27.minūtē izdevās izvirzīties vadībā ar 4:2, taču līdz noslēdzošās trešdaļas sākumam «Lielvārde» bija panākusi 7:5 sev par labu, pēcāk izvirzoties vadībā arī ar 9:7. Taču mājinieki dueļa pamatlaika izskaņā prata divus vārtus atspēlēt, panākot neizšķirtu un papildlaiku.

Tiesa, tajā uzvaras vārtus desmitajā minūtē guva Artūrs Skadiņš, ievedot Lielvārdes komandu finālā.

«Rīga» sastāvā ar trim vārtiem jeb «hat-trick» atzīmējās Toms Bitmanis.

Otrā pusfināla sērijā pašreizējie valsts čempioni «Cēsu alus»/«Lekrings» atrodas vadībā ar 2-0 pār regulārā čempionāta uzvarētājiem RTU/«Inspecta». Šīs sērijas var jau izšķirties sestdienas vakarā.

«Cēsu alus»/«Lekrings» un «Rīga» pirms tam ceturtdaļfinālā piecos mačos pārspēja attiecīgi «Ķekavu» un Kocēnu «Rubeni», kamēr «Lielvārde» un RTU/«Inspecta» trīs cīņās uzvarēja attiecīgi «Bausku» un Liepājas «Kuršus».

Šogad par uzvaru vīriešu virslīgas regulārajā turnīrā cīnījās 14 komandas - par divām vairāk nekā pērn. Pēc divu apļu regulārā čempionāta izslēgšanas cīņām kvalificējās astoņas labākās komandas. Pēc tam ceturtdaļfināli un pusfināli tiek aizvadīti līdz vienas komandas trim uzvarām, par bronzas medaļām notiks tikai viens mačs, bet čempioni tiks noskaidroti sērijā līdz vienas komandas četrām uzvarām.

Aizvadītajā sezonā «Lekrings» komanda par valsts čempioni vīriešu konkurencē kļuva piekto reizi vēsturē.

AMP Sistēmas, SIA, Vidzemes filiāle AMP Sistēmas, SIA, Vidzemes filiāle Saules 61, Madona, Madonas n., LV-4801