28.09.2015. 22:24
Latvijas kausa izcīņas astotdaļfināla pirmajā spēlē šovakar "Zemgale/LLU" ar 6:1 viesos sagrāva "Liepāju Junioru". Četrus vārtus jelgavnieku labā guva Juris Ziemiņš.

Latvijas kausa izcīņa startēja 23. septembrī ar HS "Rīga" uzvaru pār "Ogri" – 6:0. Šovakar tika aizvadītas vēl trīs spēles, kurās Virslīgu pārstāv "Zemgale/LLU" un "Liepāja".

Jelgavnieki izbraukumā tikās ar HK "Liepāja Juniors". Pēc sausa pirmā perioda Juris Ziemiņš otrās trešdaļas pirmajā minūtē izvirzīja vadībā viesus, tomēr 13 sekundes vēlāk mājinieki panāca izlīdzinājumu. Divu minūšu laikā "Zemgale/LLU" atbildēja ar diviem vārtiem, bet perioda beigās Ziemiņš nokārtoja "hat-trick", panākot jau 4:1 Jelgavas komandas labā.

Trešajā periodā "Zemgale/LLU" pievienoja vēl divus vārtus, svinot uzvaru ar 6:1. Ziemiņš izcēlās arī trešajā trešdaļā, kopumā visā spēlē gūstot četrus vārtus.

Platu soli pretī ceturtdaļfinālam spēra arī "Liepāja", kas Ventspilī ar 8:1 uzvarēja vietējo "Ventu 2002". Uzvarētāju rindās pa četriem punktiem nopelnīja uzbrucēji Māris Diļevka (2+2) un Bruno Zabis (0+4), bet aizsargs Ralfs Grīnbergs pievienoja divus vārtus.

Pirmās līgas komandu duelī Daugavpilī "Daugavpils/LDz Cargo" ar 7:2 sagrāva "Valmieras HK/BSS". 3+1 daugavpiliešu rindās Ērikam Biseniekam, bet 1+3 pievienoja Vadims Vabiščevičs.

Astotdaļfināla atbildes spēles paredzētas 7. un 8. oktobrī. Ceturtdaļfinālā iekļūs komandas, kas būs pārākas divu spēļu summā. Ceturtdaļfināla mači notiks 2. un 9. novembrī, bet pusfināli – 22. decembrī un 4. janvārī. Latvijas kausa izcīņas fināls notiks 4. februārī. Ceturtdaļfinālā cīņā par kausu iesaistīsies arī "Mogo", "Prizma" un "Kurbads". Rīt pirmo spēli aizvadīs atlikušais astotdaļfināla pāris – "Prizma/Pārdaugava" un "HASC/HK Tukums".

"Liepāja Juniors" - "Zemgale/LLU" 1:6 (0:0, 1:4, 0:2)Vārti: 20:38 Ziemiņš (Jansons) 0:1, 20:51 Jākobsons (Novikovs) 1:1, 22:10 Andis Āboliņš (Aldis Āboliņš, Miezis) 1:2, 22:38 Ziemiņš (Zolmanis, Jansons) 1:3, 38:00 Ziemiņš 1:4, 47:17 Miezis (Grigors, Andis Āboliņš, vair.) 1:5, 54:10 Ziemiņš (Aploks, Ozols) 1:6.Soda minūtes: 8:6.Vārtsargi: Nauris Mažis – Toms Konrāds.

"Venta 2002" - "Liepāja" 1:8 (0:2, 0:3, 1:3)Vārti: 3:58 Diļevka (Zabis) 0:1, 12:35 Pujāts (Ļaščenko) 0:2, 20:56 Grīnbergs (Diļevka, Zabis) 0:3, 26:34 Daņilovs (Diļevka, Zabis) 0:4, 35:10 Plānics (Mazurs-Mago) 0:5, 40:55 Diļevka 0:6, 41:27 Bērziņš (Kārkls, Homjakovs, vair.) 1:6, 50:57 Makarovs (Ļaščenko, Pujāts) 1:7, 52:42 Grīnbergs (Zabis) 1:8.Soda minūtes: 10:12.Vārtsargi: Kristaps Nazarovs (46:25 – Deniss Baranovs) – Reinis Petkus.

"Daugavpils/LDz Cargo" - "Valmieras HK/BSS" 7:2 (2:1, 5:0, 0:1)Vārti: 10:53 Ļeončiks (Kokins, Mackevičs-Maņko, vair.) 1:0, 13:54 Šahno (Jakovļevs, Dancis) 1:1, 19:36 Bisenieks (Fjodorovs, Vabiščevičs, vair.) 2:1, 23:24 Vabiščevičs (Bisenieks) 3:1, 26:14 Bisenieks (Fuņikovs, Vabiščevičs) 4:1, 27:24 Pizāns (Bihanovs) 5:1, 31:53 Bisenieks (Fjodorovs, Vabiščevičs) 6:1, 38:03 Kokins 7:1, 52:52 Cimdiņš (Krūmiņš, Jakovļevs) 7:2.Soda minūtes: 18:14.Vārtsargi: Ruslans Kurelass (40:00 – Deniss Kurelass) – Dāvis Dakša (27:24 – Jānis Leitis).

Izmantotie resursi:Latvijas Hokeja federācija

Vecumnieku novada dome Vecumnieku novada dome Vecumnieki, Rīgas 29, Vecumnieku p., Vecumnieku n., LV-3933
Mihailovs Jurijs Mihailovs JurijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa