04.01.2017. 18:18

Lukasa Mondelo, Mārtiņa Zībarta un Sēzara Ruperesa trenētās Kurskas basketbolistes, piedaloties tikai krievu spēlētājām, Krievijas kausa izcīņas finālā 24. decembrī savā laukumā zaudēja Jekaterinburgas UGMK.

Sekoja 10 dienu pauze, kuras laikā komandā atgriezās ārzemnieces un atsākās treniņdarbs. Pirmajā spēlē vēl varēja izjust pauzes sekas, jo pēc 20 nospēlētām minūtēm “Dynamo” bija vadībā tikai ar septiņu punktu pārsvaru – 44:37.

Otrajā puslaikā spēles kurss mainījās par 90 grādiem. “Lakstīgalas” sāka daudz labāk spēlēt aizsardzībā, strauji samazinot Ungārijas kluba uzbrukuma efektivitāti. Puslaiks tika uzvarēts ar 46:18, bet visā spēlē “Dynamo” svinēja panākumu ar 90:55 (20:17, 24:20, 21:10, 25:8).

Centra spēlētāja Marija Vadejeva iemeta 11 no 11 divpunktu metieniem, guva 22 punktus, izcīnīja sešas atlēkušās bumbas un izdarīja piecas rezultatīvas piespēles. Endželas Makotrijas rēķinā 22 punkti, savukārt Nnemkadi Ogvumaikai deviņi punkti un astoņas bumbas zem groziem.