05.08.2015. 15:16
Leģendārais franču kikboksa meistars Žeroms Le Banērs (81-22-2, 65 KO) Francijā cīņu šova „Fight Night Saint-Tropez III” vakara galvenajā mačā piecu raundu cīņā pēc punktiem uzveica amerikāni Karlu Robersonu (24-7, 14 KO), nosargājot savu WKN smagā svara čempiona titulu.

Četrdesmit divus gadus vecais, bijušā organizāciju K-1 un Glory zvaigzne Žeroms Le Banērs par WKN (World Kickboxing Network) pasaules čempionu kļuva tālajā 1998. gadā pirmajā raundā nokautējot brazīlieti Espedito Da Silvu (34-19, 11 KO).

Pirms mača ar Karlu Robesonu franču smagsvars savu WKN titulu veiksmīgi aizstāvēja cīņās pret vācieti Oliveru Van Dammi (28-18-1, 17 KO), lietuvieti Arnoldu Aborotovu (30-11-1, 17 KO) un baltkrievu sportistu Vitāliju Ahramenko (44-9-1, 18 KO).

Iespējams, ka titula cīņa ar amerikāni priekš Žeroma bija smagāka kā viņš sākotnēji bija gaidījis. Le Banērs cīņas laikā divas reizes pabija nokdaunā, taču abas reizes ringa tiesneša skaitīto desmit sekunžu laikā spēja piecelties un turpināt cīņu un beigu beigās to uzvarēja ar vienbalsīgu tiesnešu lēmumu pēc punktiem.

Jāpiebilst, ka Žeroms Le Banērs šogad plāno beigt aktīvā sportista gaitas un doties „pensijā” un šī priekš viņa bija viena no pēdējām atvadu tūres cīņām.

Izmantotie resursi:WKN - World Kickboxing NetworkZAAO, SIA, Viļakas novads ZAAO, SIA, Viļakas novads Viļaka, Viļakas n.
Kučans Vasilijs Grieķu-romiešu cīņa, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties