26.08.2014. 20:51
UEFA Čempionu līgas pamatturnīrā šovakar kā pirmie iekļuva Krievijas komandas Sanktpēterburgas „Zenit” futbolisti, kas atbildes mačā savā laukumā ar 3:0 pārspēja Beļģijas klubu Ljēžas „Standard”.

Spēles 30. minūtē laukuma saimniekus vadībā izvirzīja venecuēliešu uzbrucējs Hosē Rondons, divu spēļu summā panākot 2:0 „Zenit” labā. Tomēr mājinieku līdzjutēju priekus sabojāja Viktora Faizuļina otrā dzeltenā kartīte puslaika izskaņā, kas nozīmēja, ka mača otro daļu „Zenit” aizvadīs desmit vīru sastāvā.

Neskatoties uz palikšanu mazākumā, otro puslaiku „Zenit” iesāka ļoti veiksmīgi – par pārkāpumu pret Igoru Smoļņikovu tika piešķirts 11 metru soda sitiens, kuru 54. minūtē realizēja brazīlietis Halks, bet pēc četrām minūtēm Halks guva savus otros vārtus, dzēšot jautājumus par uzvarētāju divu maču summā.

Atgādinām, ka pirms nedēļas Ljēžā minimālu uzvaru ar 1:0 svinēja Sanktpēterburgas „Zenit” komanda, tādējādi divu spēļu summā Krievijas klubs bija pārāks ar 4:0.

Šovakar tiks aizvadītas vēl četras Čempionu līgas play-off kārtas atbildes spēles, kurās tiksies Germana Māliņa pārstāvētā Borisovas BATE (Baltkrievija) un Bratislavas „Slovan” (Slovākija), Nikozijas APOEL (Kipra) un „Aalborg BK” (Dānija), Glāzgovas „Celtic” (Skotija) un „NK Maribor” (Slovēnija), kā arī „FC Porto” (Portugāle) un „LOSC Lille” (Francija).

Atlikušie pieci Čempionu līgas pamatturnīra dalībnieki noskaidrosies trešdienas vakarā, bet jau ceturtdien paredzēta pamatturnīra apakšgrupu izloze. Čempionu līgas pamatturnīra izspēle sāksies 16. septembrī.

Izmantotie resursi:uefa.com

AMP Sistēmas, SIA, Vidzemes filiāle AMP Sistēmas, SIA, Vidzemes filiāle Saules 61, Madona, Madonas n., LV-4801