24.09.2016. 21:01
Haralda Vasiļjeva vadītā ''Zemgale/LLU'' guvusi jau ceturto uzvaru pēc kārtas Latvijas hokeja Virslīgas čempionātā. Jelgavas ledus hallē šovakar komanda ar 6:2 ļoti pārliecinoši apspēlēja Rīgas ''Prizmu'' un nostabilizējās pirmajā vietā turnīra tabulā.

Jau pirmajās minūtes savu jaudu apliecināja čempionāta rezultatīvākais uzbrucēju trijnieks Olafs Aploks, Raimonds Vilkoits un Raivis Kurnīgins. Precīzs metiens Vilkoitam, izmantots vairākums un jau 2. minūtē 1:0 par labu Jelgavas komandai. 8. minūtē ''Zemgale/LLU'' vēlreiz izmantoja skaitlisko vairākumu, bet šoreiz izcēlās Kristaps Namiķis (2:0).

Perioda vidusdaļā īsā laikā izcēlās mājinieku aizsargi Jorens Grauds un Jānis Bullītis, rezultāts kļuva graujošs 4:0, un Ēriks Miļuns pieņēma lēmumu nomainīt Edgaru Lūsiņu, kura vietā stājās Nikolajs Žurkovs, kurš iepriekš ir spēlējis Jelgavā. 15. minūtē Kurnīgins iemeta vēl vienu ripu ''Prizmas'' vārtos un pēc 20 minūtēm rezultāta tablo vēstīja 5:0 par labu ''Zemgalei''.

Otrajā periodā mājinieki vairs tik aktīvu un kvalitatīvu hokeju nedemonstrēja, ''Prizma'' ieguva iniciatīvu, pa vārtiem iemeta Ēriks Bisenieks un Sergejs Piskunovs, tādējādi pirms noslēdzošajām 20 minūtēm atjaunota kaut vai neliela intriga. Trešajā trešdaļā ilgāku laiku gūtu vārtu nebija, bet 59. minūtē Kurnīgins iemeta otros vārtus šajā cīņā un pielika punktu šim mačam - 6:2.

''Zemgale/LLU'' tādā veidā pat nostiprinājusies turnīra tabulas pirmajā pozīcijā, bet 28. septembrī komandai paredzēta pirmā izbraukuma spēle un uzreiz jāspēlē pret vienu no galvenajām favorītēm ''Kurbadu''.