10.09.2014. 21:48
Pēc smagā zaudējuma "Liepājai" graujošu uzvaru Latvijas hokeja Virslīgas spēlē savā laukumā izcīnījusi "Zemgale/LLU", kas ar rezultātu 5:1 sakāva HK "Mogo". Jelgavas komandas labā divus vārtus guva un rezultatīvu piespēli atdeva Olafs Aploks.

Abas komandas šo sezonu iesāka ar mainīgām sekmēm. Labāk veicās "Mogo", kas ar 6:1 sagrāva Jūrmalas "HASC", tikmēr "Zemgale/LLU" cieta sakāvi pret "Liepāju" ar 1:7. Abu komandu pirmā savstarpējā tikšanās labāk iesākās "Mogo", kas kā pirmā varēja pārbaudīt spēkus vairākumā. Drīz vien pie šādas iespējas tika arī mājinieki, bet arī palika tukšā. Rezultāts tika atklāts nepilnas divas minūtes līdz pirmā perioda beigām, kad Sergeja Teluškina noraidījumu izmantoja "Zemgale/LLU" hokejists Olafs Aploks.

Izšķirošā šajā spēlē izrādījās otrā perioda pirmā puse. Vispirms piektajā minūtē skaitlisko vairākumu realizēja Raivis Kurņigins, bet trīs ar pusi minūtes vēlāk Juris Ziemiņš panāca 3:0 mājinieku labā. Pēc trešajiem zaudētajiem vārtiem "Mogo" tika pie ļoti labas iespējas vismaz vienus vārtus atspēlēt. Lai arī neilgais lielais skaitliskais vairākums netika realizēts, spēlējot piecu vīru sastāvā pret četriem pretiniekiem vārtus guva Aleksandrs Kerčs juniors, samazinot rezultāta starpību. Tuvojoties perioda izskaņai, "Zemgale/LLU" tika pie lielā skaitliskā vairākuma, kura laikā vārtus guva Juris Ziemiņš - 4:1.

Trešā perioda ievadā mājinieki turpināja sodīt savus pretiniekus par noteikumu pārkāpumiem. Tā savus otros vārtus jau otrajā minūtē spēja gūt Aploks. Piektie zaudētie vārti viesiem lika izdarīt vārtsargu maiņu, Kazanovu nomainot Henrijam Ančam. Turpmākajās minūtēs abu komandu hokejisti bieži pārkāpa noteikumus, bet rezultāts nemainījās. Komandas pilnos skaitliskos sastāvos spēlēja ārkārtīgi maz, mačam galu galā noslēdzoties ar rezultātu 5:1 "Zemgales/LLU" labā.

Nākamās spēles Latvijas hokeja Virslīgā paredzētas sestdien, 13. septembrī, kad tiksies divas Ogres komandas, "Kurbads" un "Ogre/Sāga 97", kā arī "Liepāja" un Jūrmalas "HASC".

"Zemgale/LLU" - HK "Mogo" 5:1 (1:0, 3:1, 1:0)

Vārti: 18:05 Aploks (Remiņš, Upenieks) 1:0, 24:08 Kurņigins (Aploks, Remiņš) 2:0, 27:45 Ziemiņš (Jansons, Feoktistovs) 3:0, Kerčs (Teluškins) 3:1, 37:20 Ziemiņš (Remiņš, Kurņigins) 4:1, 41:41 Aploks (Mežulis, Remiņš) 5:1.Vārtsargi: Toms Nuka - Renārs Kazanovs (41:41 Henrijs Ančs)

Izmantotie resursi:Latvijas Hokeja federācija

Sēlijas mežs, orientēšanās sporta klubs Sēlijas mežs, orientēšanās sporta klubs "Dolomīts M", Salas p., Salas n., LV-5230
Čerņavskis Vladislavs Čerņavskis VladislavsDžudo, Sambo, Džiu-džitsu, Kaujas sambo, MMA