16.12.2015. 21:54
Šovakar Latvijas hokeja Virslīgas čempionāta ietvaros norisinājās divas spēles. ''Zemgale/LLU'' bez problēmām ar 8:0 sagrāva vienu no turnīra pastarītēm ''HS Rīga 99/HK Tukums'', bet pagājušās sezonas fināla atkārtojumā ''Kurbads'' pēcspēles metienos ar 3:2 pieveica ''Mogo''.

''Zemgale/LLU'' maču viesos iesāka ar negaidīti ātru noraidījumu, bet to izturēja, un Juris Ziemiņš drīz vien guva pirmos vārtus. Līdz perioda beigām ''HS Rīga 99/HK Tukums'' nonāca iedzinējos jau ar 0:3. Atlikušajās 40 minūtēs jelgavnieki guva vēl piecus bezatbildes vārtus un noslēdza spēli ar graujošu 8:0.

Divi vārti un divas rezultatīvas piespēles Jurim Ziemiņam. Vārti un divas rezultatīvas piespēles uzvarētāju sastāvā sakrāja Olafs Aploks, Raimonds Vilkoits, Aldis Āboliņš un Sandis Zolmanis.

Krietni saspringtāku spēli aizvadīja pagājušās sezonas finālistes ''Mogo'' un ''Kurbads''. Pirmo periodu krietni veiksmīgāk aizvadīja ''Kurbads'', divus vārtus gūstot Gatim Gricinskim, no kuriem otrais perioda beigu daļā lielajā skaitliskajā vairākumā - 0:2. Katrā no nākamajiem periodiem, izceļoties Agrim Savielam un Andrejam Lavrenovam, ''Mogo'' vienus vārtus atguva un bija jāspēlē pagarinājums.

Piecu minūšu laikā neviena no komandām uzvaru izraut nespēja, un spēle nonāca līdz pēcspēles metieniem. ''Mogo'' nespēja realizēt nevienu no trim mēģinājumiem, bet ''Kurbadam'' uzvaru nodrošināja Toma Hartmaņa veiksmīgais izgājiens - 3:2.

Latvijas hokeja čempionātā ar 36 punktiem līderpozīcijas saglabā ''Liepāja'', ''Mogo'' ar 34 punktiem ir otrā, bet ''Kurbads'' iekrājusi 30 punktus un noslēdz labāko trijnieku.

Izmantotie resursi:Latvijas Hokeja federācija