12.11.2014. 08:01
Ilgi laiku bija neskaidrības ar ko Latvijas labākais vidējā svara kikbokseris Zaurs Džavadovs cīnīsies 15. novembrī notiekošajā cīņu šovā „FREON: Milžu cīņas 3”. Beidzot noskaidrojies, ka tas būs Eiropas čempionāta medaļnieks Taiboksā (amatieriem) lietuvietis Romualdas Siaudinis.

Visi labi atceramies, ka divdesmit septiņus gadus vecajam Zauram Džavadovam 18. oktobrī „Arēnā Rīga” bija ieplānota kikboksa cīņa ar titulēto poļu kikbokseri Tomašu Gromadzki, taču Latvijas pārstāvja veselības problēmu dēļ cīņa dienu pirms nozīmētā mača tika atcelta.

Uzreiz pēc iznākšanas no slimnīcas Džavadovs teica, ka viņš drīzumā atsāks trenēties un gatavosies cīņai Tukumā, kura priekš viņa būs iesildoša cīņa pirms ilgi gaidītā mača ar Gromadzki, kura pārcelta uz 6. decembri.

„Gromadzkis sociālos tīklos rakstīja, ka es it kā esmu nobijies no viņa un simulēju slimību, taču tā nav. Šobrīd esmu vesels un esmu gatavs cīnīties. Vispirms aizvadīšu cīņu Tukumā, bet pēc tam decembrī „Arēnā Rīga” cīnīšos ar Gromadzki,” portālam Sportacentrs.com skaidroja Džavadovs, kurš ringā nav kāpis kopš marta.

Pirmais eksāmens pirms cīņas ar Gromadzki priekš azerbaidžāņu izcelsmes latvieša būs titulētais lietuviešu kikbokseris Romualdas Siaudinis. Lai arī leitis nav vairs tādā līmenī kāds viņš bija vēl pirms diviem gadiem, viņu nedrīkst novērtēt par zemu.

„Protams, Siaudinis nav tas spēcīgākais pretinieks, taču man ir cieņa pret viņu tikai tāpēc, ka viņš piekrita cīnīties ar mani neskatoties uz to, ka viņam ir tikai nedēļa, lai sagatavotos šim mačam.”

Jāpiebilst, ka Romualdas pēdējos gadus startēji vieglajā svarā, proti, līdz 64 kg, taču šobrīd viņš uzņēmis 11 kg muskuļu masu un plāno debitēt vidējā svarā. Pēdējo kikboksa cīņu lietuvietis aizvadīja pērnā gada decembrī cīņā par Baltijas čempiona titulu ar talsinieku Jāni Freimani, kurā piedzīvoja zaudējumu.

Izmantotie resursi:Tukuma BraliRēzeknes pilsētas bērnu un jaunatnes sporta skola 18.novembra 39, Rēzekne, LV-4601
Titova Jeļena Aerobika, Sporta dejas, Akrabatiskajs Rok-n-Rols
FTA
Reģistrēties