10.05.2014. 06:51
Bijušais organizācijas DREAM pusvidējā svara čempions lietuvietis Marius Žaromskis (20-8-0), kurš cīņu apritē nebija manīts vairāk kā gadu, vakarnakt cīņu šova „Bellator 19” ietvaros trīs raundu cīņā pēc punktiem uzveica amerikāni Voganu Andersonu (16-3-1).

Lietuvas labākais pusvidējā svara MMA cīkstonis Marius Žaromskis, kurš savulaik bijis DREAM čempions, kā arī vienreiz spēkojies par Strikeforce čempiona jostu, cīņu apritē nebija manīts kopš pērnā gada janvāra.

Viņš no apvāršņa nozuda pēc zaudējuma cīņā ar Brentu Vīdmanu (22-9-1). Toreiz izskanēja pat baumas, ka lietuvietis grasās beigt aktīvā sportista gaitas un pievērsties biznesam. Taču neskatoties uz viņa depresiju, Žaromskis pārvācās uz dzīvi no Anglijas uz ASV, kur pievienojās sporta klubam „American Kickboxing Academy”. Šajā klubā trenējas tādi vīri kā Fils Baroni, Džons Fitčs, Maiks Kails, Daniels Kormjē, Keins Velaskezs, Lūks Rokholds, Grejs Meinards u.c. pasaulē labi zināmi MMA cīkstoņi.

Par Mariusa atgriešanos cīņu apritē tika paziņots salīdzinoši nesen un viņš cīņu būrī kāpa ar amerikāņu atlētu Voganu Andersonu.

Sportisti cīņu laukumā aizvadīja visus trīs atvēlētos piecu minūšu raundu pēc kuriem pēc kopējā zīmējuma labāks izskatījās Marius Žaromskis, kuram sānu tiesneši arī atdeva uzvaru. Ar šo panākumu lietuvietis pārtrauca savu divu cīņu zaudējumu sēriju.

Nr. Uzvarētājs Zaudētājs Metode Raunds Laiks
1. Daniel Weichel Desmond Green submission (rear-naked choke) 2 2:07
2. John Alessio Eric Wisely decision (unanimous) 3 5:00
3. Marius Zaromskis Vaughn Anderson decision (unanimous) 3 5:00
4. Raphael Butler Nick Rossborough draw (split) 3 5:00
5. Stuart Austin Craig Hudson submission (rear-naked choke) 1 4:56
6. Marlon Sandro Chris Horodecki decision (unanimous) 3 5:00
7. Brian Rogers Adrian Miles KO (flying knee) 2 1:29
8. Jason Meisel Remy Bussieres decision (unanimous) 3 5:00
9. Malcolm Gordon Chris Kelades decision (unanimous) 3 5:00
10. Behrang Yousefi Chad Freeman submission (triangle choke) 1 2:47

Izmantotie resursi:Sherdog.com: UFC, Mixed Martial Arts (MMA)...R & D akustika, SIA Kurzemes prospekts 3, Rīga, LV-1067
Kapitaņņikovs Semjons Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties