01.11.2015. 18:03
FIA prezidents Žans Tods paziņojis, ka septiņkārtējais F1 čempions Mihaels Šūmahers turpina cīnīties par savu dzīvību.

Mihaels Šūmahers smagu galvas traumu guva 2013. gada decembrī, kad piedzīvoja kritienu slēpojot kalnos. Ilgu laiku pavadījis komā, šobrīd viņš turpina ārstēties savās mājās Šveicē, kur Šūmaheru pastāvīgi uzrauga īpaša ārstu brigāde. Kā nesen ziņoja britu prese, tad kopš negadījuma 46 gadus vecais Šūmahers ir zaudējis aptuveni 25 kilogramus no sava svara.

Pirms Meksikas F1 posma Tods paziņoja, ka Šūmahers turpina cīnīties par savu dzīvību. ''Pagājušā nedēļas nogale bija ļoti interesanta, jo savu trešo F1 titulu izcīnīja Luiss Hamiltons. Zinot, cik daudz Šūmahers reizes kļuva par čempionu, esmu lepns par to, ko viņš izcīnīja. Dažreiz cilvēkiem ir tendence to aizmirst,'' saka Žans Tods.

''Mihaels un viņa ģimene man ir ļoti tuvi draugi. Arī es viņiem esmu tuvs. Bieži redzu Šūmaheru, kurš turpina cīnīties. Mums jāturpina būt kopā un jācīnās kopā ar viņu ģimeni,'' nobeidz Tods.kurš ir tuvs draugs Šūmaheru ģimenei.

Izmantotie resursi:autosport.com - the authority on Formula One,...R & D akustika, SIA Kurzemes prospekts 3, Rīga, LV-1067
Mironceva Oksana Mironceva  OksanaTaekvondo, Kikbokss
FTA
Reģistrēties