13.04.2015. 22:26
"Komandu nepaspēju iepazīt tik labi, kā gribētos. Nebiju spēlējusi kopš pagājušās vasaras, savukārt ar meitenēm trenējos tikai vienu nedēļu. Spēlēs satrenējos un šodien laukumā jau jutos labāk," pēc 13 gadu pārtraukuma izcīnot bronzas medaļu Latvijas Sieviešu basketbola līgā, teica "RSU/Merks" centra spēlētāja Zane Tamane.

"Treneris Aivars Vīnbergs mani uzrunāja sezonas vidū, taču tobrīd nevarēju spēlēt personisku iemeslu dēļ. Tiku pieteikta pāreju perioda pēdējā dienā, bet tas vēl nenozīmēja, ka spēlēšu. Man ļāva pašai izlemt, kurās spēlēs piedalīties.

Komandas galveno treneri pazīstu ļoti ilgu laiku. Pirms trīspadsmit gadiem Hanzas vidusskolā trenējos pie viņa un tagad esmu atgriezusies. Vēl viens iemesls pievienoties komandai bija iespēja spēlēt kopā ar Zani Eglīti.

Ļoti patīk komandā valdošā atmosfēra. Jaunās meitenes agrāk nepazinu, taču treniņos viņas nāca un strādāja ar pilnu atdevi. Esmu patīkami pārsteigta par Kati Aizsilu – viņa ir ļoti perspektīva spēlētāja!

Valstsvienības galvenais treneris Ainars Zvirgzdiņš mani uzrunā visu laiku. Pagaidām esmu pateikusi nē. Sāku domāt, ko darīt nākotnē. Savu tālāko ceļu vēl neesmu izvēlējusies, jo dzīvē visu nav iespējams paredzēt. Sievietes visu laiku var mainīt plānus – tas ir normāli.

Kurskas “Dynamo” 2014. gada vasarā izteica ļoti labu piedāvājumu, taču psiholoģiski nebiju gatava spēlēt. Prātam un ķermenim bija nepieciešama atpūta. Varēju piespiesties, taču sapratu, ka visu sezonu neizturēšu. Ja nevarētu strādāt ar 100% atdevi, tas nebūtu godīgi pret komandu un treneriem.

Sākumā piekritu Kurskas piedāvājumam. Turpinājumā ilgi domāju un svārstījos, taču beigās izstāstīju par savu situāciju. Treneris un menedžeri bija ļoti saprotoši. Tagad priecājos par komandas un Anetes (Jēkabsones-Žogotas) panākumiem."Bojāre Olga Bojāre OlgaBokss, Aerobika
FTA
Reģistrēties