11.12.2014. 15:54
Uģa Žaļima pilotētā bobsleja divnieku ekipāža ceturtdien ierindojās dalītā devītajā vietā Eiropas kausa ceturtā posma pirmajās sacensībās Kēnigzes trasē Vācijā.

Žaļims startēja kopā ar stūmēju Intaru Dambi.

Pirmo braucienu viņi veica 51,05 sekundēs, ieņemot 8.vietu. Otrajā braucienā Latvijas ekipāža ar rezultātu 50,95 sekundes ierindojās 9.pozīcijā.

Divu braucinu summā Žaļims/Dambis ieguva 9.vietu, kas tiek dalīta ar Krievijas divnieku Maksimu Adrianovu un Vladimiru Zaicevu. Abi divnieki uzvarētājam zaudēja 1,08 sekundes.

Žaļims/Dambis abos braucienos uzrādīja labāko starta laiku - attiecīgi 4,87 un 4,89 sekundes.

Latvijas otra ekipāža, kurā startēja pilots Matīss Miknis kopā ar stūmēju Jāni Jansonu, ierindojās 29.pozīcijā 34 ekipāžu konkurencē.

«Uģis īsti nav apmierināts ar saviem braucieniem. Abos bija labākais starta ieskrējiens, bet lielākās problēmas sagādā aplis, un, ja tas neizdodas, tad grūti ko glābt,» komentē Eiropas kausa izcīņas treneris Olafs Kļaviņš. «Jaunajam Matīsam Miknim sākumā gāja grūti, pirmajā treniņu dienā bija divi kritieni, bet nu sacīkstēs godam nobrauca un arī nekādu savainojumu nav. Iepriekš, kad te trenējāmies, ledus profils bija nedaudz citāds, jaunajam jau uzreiz grūti uzķert nianses.»

Kļaviņš atklāja, ka Miknis nepiedalīsies četrinieku sacensībās. 

Sacensībās uzvarēja Vācijas divnieks ar Johanesu Lohneru priekšgalā, otrajā vietā pieredzējušais vācu pilots Manuels Mahata, bet trešais šajā posmā itālietis Simone Bertaco. 

Piektdien turpat Kēnigzē notiks EK sestā posma sacensības divniekiem, savukārt sestdien un svētdien būs divi posmi četrinieku ekipāžām.CAPOEIRA A.Čaka iela 59-5a, Rīga
Lapa Dmitrijs Grieķu-romiešu cīņa, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties