12.01.2014. 14:44

Pilna vērsija:

, apollo.lv, Sports

Latvijas komanda, kurā bez Žaļima startēja arī Kristaps Kalniņš, Raivis Zīrups un Intars Dambis, pirmajā braucienā uzrādīja desmit laiku, bet otrajā braucienā viņiem devītā pozīcija.

Pirmajā braucienā latviešiem bija ceturtais labākais starta laiks, bet otrajā braucienā viņi šajā rādītājā palika nepārspēti.

Par sacensību uzvarētāju kļuva vāciešu pilots Benjamins Šmids, kuram Žaļims divu braucienu summā piekāpās par 0,59 sekundēm.

Kā ziņots, sestdien notikušajās pirmās četrinieku sacensībās Īglsā latvieši ierindojās 14. vietā.

Pirms tam trešdien notikušajās pirmajās Eiropas kausa divnieku sacensībās Īglsā latvietis Oskars Ķibermanis ar stūmēju Vairi Leibomu izcīnīja otro vietu, no uzvaras atpaliekot vien par vienu sekundes simtdaļu, bet Žaļims ar Zīrupu ierindojās astotajā pozīcijā. Otrajās sacensībās ceturtdien Žaļimam 12.vieta, bet Ķibermanis otrajās sacīkstēs nestartēja.

Uz šīm sacensībām Ķibermaņa ekipāža bija devusies, lai vāktu pasaules ranga punktus, kas nepieciešami dalībai Soču olimpiskajās spēlēs.

Atlase Soču olimpiskajām spēlēm ilgs līdz 19. janvārim. Ja Latvija pasaules rangā būs vismaz devītajā vietā, tā Olimpiādei kvalificēsies ar divām divnieku un četrinieku ekipāžām, bet labāko trijnieks dos iespēju piedalīties pat ar trim ekipāžām. Tomēr pašlaik vairs Latvija reāli nepretendē uz iespēju Sočos startēt ar trim ekipāžām. Karateakademija.lv Dzirnavu 43, Rīga, LV-1010
Aglenieks Aigars Kanoe airēšana, Smaiļošana
FTA
Reģistrēties