18.01.2014. 14:13
Latvijas bobslejisti Uģis Žaļims, Intars Dambis, Kristaps Kalniņš un Raivis Zīrups triumfējuši Eiropas kausa izcīņas posmā Sanktmoricā. Tuvākā sekotāja bija Vācijas ekipāža ar pilotu Matiasu Bēmeru priekšgalā, kas atpalika par tikai vienu sekundes simtdaļu.

Eiropas kausa posmā Sanktmoricā tika aizvadīts tikai viens brauciens, un tajā ātrāko laiku uzrādīja vienīgā Latvijas ekipāža, kas finišu sasniedza pēc minūtes un 6.04 sekundēm. Lai arī Žaļima četriniekam bija ātrākais starta laiks (5.13 sekundes), lielāko trases daļu vadībā bija Bēmera pilotētā ekipāža, kas startā zaudēja par četrām simtdaļām.

Nākamajā kontrolpunktā vācieši jau bija priekšā par trim simtdaļām, pēcāk pārsvaru trīskāršojot. Vēl priekšpēdējā kontrolpunktā starpība bija astoņas simtdaļas (49.50 pret 49.42), tomēr beigās Latvijas četriniekam izdevās izraut uzvaru.

Arī trešo un ceturto vietu ieņēma vācieši ar pilotiem Benjaminu Šmidu un Albrehtu Klammeru, kuri no Žaļima atpalika par attiecīgi septiņām un deviņām simtdaļām. Vakar Sanktmoricā notikušajās divnieku sacensībās Žaļims un Dambis ieguva sesto vietu, par pussekundi atpaliekot no Šmida komandas.

V Pilots Valsts Laiks
1. U.Žaļims Latvija 1:06.04
2. M.Bēmers Vācija +0.01
3. B.Šmids Vācija +0.07
4. A.Klammers Vācija +0.09
5. A.Gorlačevs Krievija +0.20
6. D.Kupčiks Polija +0.27

Izmantotie resursi:Home - International Bobsleigh and Skeleton...Trāpītava.com, SIA Aiviekstes 22, Rīga, LV-1019
Solomins Aleksandrs Akadēmiskā airēšana, Kanoe airēšana, Smaiļošana
FTA
Reģistrēties