01.02.2015. 15:06
Uģa Žaļima pilotētais bobsleja četrinieks Eiropas kausa (EK) sezonu svētdien noslēdza otrajā vietā kopvērtējumā, par ko bija skaidrs jau iepriekš, un svētdien Vinterbergas trasē Vācijā notikušajā pēdējā posmā ekipāža ieņēma septīto vietu, informē Latvijas Bobsleja federācija.

Pilna vērsija:

, apollo.lv, Sports

Žaļima stūmēji bija Kristaps Kalniņš, Jānis Jansons un Intars Dambis.

Svarīgākais šoreiz bija vēl vairāk iepazīt Vinterbergas trasei, jo tieši šeit sezonas noslēgumā notiks pasaules čempionāts. Uzvarētājiem - Itālijas kvartetam ar pilotu Simoni Bertaco, latvieši zaudēja 0,96 sekundes, bet abos starta ieskrējienos ekipāžai bija labākais laiks. Otro un trešo vietu ieņēma Vācijas ekipāžas.

«Grūti pateikt, šodien īsti labi neslīdēja, vai nu slidas vai kas, bet nu kopumā sezonā ir otrā vieta. Par pašu trasi – domāju, ka nekas jau daudz uz pasaules čempionātu nemainīsies, ledus profils nav liels uzaudzēts, trase arī šogad it kā nav bīstama,» komentēja Eiropas kausu izlases treneris Olafs Kļaviņš.

Jau nākamajā pasaules kausa posmā Latvija startēs ar trim pilotiem, brauks arī Uģis Žaļims, kas FIBT vērtējumā divniekos pakāpies uz 16.pozīciju. Oskars Ķibermanis pēc Laplaņas posma ir 11, bet Oskars Melbārdis joprojām pirmais.

Četriniekos Melbārdis sezonā FIBT reitingā ir pārliecinoši pirmais, Ķibermanis septītais un Žaļims - trešā desmitnieka sākumā.Balance Gym, sporta klubs Prūšu 46, Rīga, LV-1057
Rērihs Jānis Rērihs JānisGrieķu-romiešu cīņa, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties