08.03.2013. 12:31
Kāds latviešu izcelsmes basketbola līdzjutējs pēc ceturtdien aizvadītā ULEB Eirolīgas turnīra basketbolā otrā posma - Top 16 turnīra - mača Kauņā starp vietējo «Žalgiris» vienību un Spānijas komandu Madrides «Real» veicis vardarbīgu uzbrukumu viesu komandas spēlētājam Rūdijam Fernandesam, ziņo Lietuvas mediji.

Šo rakstu drīkst lasīt tikai no 18 gadu vecuma.

Lasīt citus rakstus Esmu pilngadīgs

Mačs, kurā pagarinājumā pārāki ar 105:104 bija «Real» komandas spēlētāji, beidzās bez starpgadījumiem un līdzjutēju konfliktiem, bet minētais incidents notika pēc mača, kad Fernandess devās uz vienības autobusu.

Vainīgais esot kāds bijušais Latvijas pilsonis, kurš kopā ar brāli nesen saņēmis Lietuvas pilsonību. Viņš esot pieskrējis klāt Fernandesam un iesitis ar galvu pa viņa seju, kas nekavējoties izraisījis asiņošanu.

Latviešu basketbolists un Lietuvas kluba Panevēžas «Lietkabelis» saspēles vadītājs Kaspars Vecvagars sociālajā vietnē «twitter.com» paudis, ka uzbrukums bijis līdzīgs, kādu 2006. gada Pasaules kausa izcīņas futbolā finālmačā starp Itālijas un Francijas izlasēm veica slavenais francūzis Zinedins Zidāns.

Kā zināms, Fernandesa darbības laukumā bieži vien ir provocējošas, un, iespējams, tieši tas bija par iemeslu šādai bijušā Latvijas pilsoņa rīcībai.

Uzbrukumu veikušā vīrieša brālis arī atradies incidenta tuvumā, bet pēc tā nekavējoties abi arestēti un nogādāti policijas iecirknī.

28. aprīlī abi brāļi svinēs savu 43. dzimšanas dienu, bet Lietuvā viņi ir slaveni ar saviem ķermeņa tetovējumiem, kuros attēloti slavenākie valsts basketbolisti, kā arī komandu un televīzijas šovu logo.

Incidenta brīdī abi vainīgie esot atradušies lielā alkohola reibumā.AMP Sistēmas, SIA, Vidzemes filiāle AMP Sistēmas, SIA, Vidzemes filiāle Saules 61, Madona, Madonas n., LV-4801
Mihailovs Jurijs Mihailovs JurijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties