20.07.2016. 00:24
Austrijas spēcīgākais futbola klubs "Salzburg" arī atbildes spēlē uzvarēja "Liepāju" (2:0, summā 3:0) un iekļuva Čempionu līgas trešajā kvalifikācijas kārtā. Viesu galvenais treneris Oskars Garsija pēc mača dalījās pārdomās par aizvadīto cīņu.

Preses konferencē notika tulkošana no spāņu uz vācu un tālāk uz latviešu valodu un otrādi, tādēļ jāņem vērā, ka trenera teiktā vai žurnālistu jautājumu būtība tulkošanas procesā varēja mainīties.

"Salzburg" galvenais treneris Oskars Garsija: "Zinājām, ka mums šī spēle jāuztver ļoti nopietni un ka spēle būs smaga. "Liepāja" ir laba komanda, labi organizēta, bet mēs arī smagi strādājām, lai sasniegtu šādu rezultātu."

- Ar kādu atzīmi varētu novērtēt šo spēli?- Atzīmi dot nevēlos, taču zinājām, ka šodienas spēle atšķirsies no pirmā mača. Tādēļ, ka liepājnieki savās mājās spēlēs atvērtāk un laukumā būs vairāk brīvo zonu. Mūsu mērķis bija gūt vārtus, un mēs to izpildījām. Un, runājot par novērtējumu, konkrētu atzīmi dot nevēlos, taču esmu ļoti apmierināts ar visu spēlētāju sniegumu.

- Pagājušajā gadā, kad sākām ar trešo kārtu, Čempionu līgas kvalifikācijā klājās ļoti grūti. Kāds noskaņojums pirms trešās kārtas ir šoreiz?- Labāk būtu bijis uzreiz iekļūt trešajā kārtā, taču otrajā kārtā esam izcīnījuši punktus Eirokausu rangam. Ja nebūtu spēlējuši otrajā kārtā, tad attiecīgi šo punktu nebūtu.

- Ņemot vērā, ka Bundeslīgas sezona vēl nemaz nav sākusies, cik labi komanda šobrīd ir gatava un cik daudz procentu no sava potenciāla tā parādīja?- Komanda vienmēr spēlē ar 100%. Ja tādās spēlēs kā šī neatdosim visus 100%, tad vēlāk varam piedzīvot nepatīkamu pārsteigumu.

- Atceraties Vitāliju Maksimenko, kuru trenējāt Anglijā?- Toreiz viņš bija jauns spēlētājs un nolēmām viņu izīrēt [Skotijas klubam "Kilmarnock"]. Man ir prieks, ka viņš tagad spēlē Austrijā. Viņam ir ļoti labas īpašības un lieliska kreisā kāja.

- "Liepāja" uzbrukumā izvēlējās spēlēt nevis ar mazu un ātru, bet gan garu un masīvu uzbrucēju. Kā tas ietekmēja spēli?- Redzot sastāvu, jau sākumā sapratām, ka "Liepāja" mēģinās spēlēt ar tālajām piespēlēm. Bet, no otras puses, mums savā ziņā arī bija vieglāk, jo varējām spēlēt ātrāk pret attiecīgi lēnīgāku "Liepāju". Bet pieļauju, ka "Liepājai" šāda uzbrucēja izvēle palīdzēja arī pie standartsituācijām.A & B, SIA A & B, SIA Āne, Celtnieku 32, Cenu p., Ozolnieku n., LV-3043
Mihailovs Jurijs Mihailovs JurijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties