08.09.2013. 21:50

«Medveščak» komandai šī ir otrā sezonas spēlē, bet pirmajā mačā savā laukumā Horvātu klubs ar 7:1 sagrāva Maskavas CSKA komandu. Tikmēr «Dinamo» Rīgā ar 2:1 pārspēja Minskas hokejistus.

Tāpat kā sezonas pirmajā mačā, arī šovakar vārtus sargā Mikaels Telkvists, bet Oskara Cibuļska vietā spēlē Arvīds Reķis.

Rit 3. trešdaļa, rezultāts 2:1 «Dinamo» labā. Vārtus guva Mārtiņš Cipulis un Andris Džeriņš.

Spēle iesākās līdzīgi, bet 8. minūtē laukuma saimniekiem bija laba iespēja gūt vārtus, kad ripa trāpīja pa vārtu stabu. Perioda vidusdaļā pirmo noraidījumu nopelnīja Pols Ščehura. Mājinieki gan nespēja realizēt vairākumu, bet neilgi pēc tam no vārtu priekšās Marku Dekaniču pārspēja Mārtiņš Cipulis, kuram tie bija pirmie vārti sezonā. Turpinājumā abas komandas apmainījās ar noraidījumiem, bet rezultāts nemainījās.

Otrā perioda sestajā minūtē Cipulis saņēma divu minūšu sodu, taču Telkvista vārti netika ieņemti un uz tablo saglabājās viesu neliels pārsvars. Tomēr trešdaļas vidū mājiniekiem izdevās gūt pirmos vārtus mačā, kad Telkvists tika pārspēts no vārtu priekšas. 21 gadu vecais slovēnis Gals Korens atrada vārtos nepiesegtu spraugu virs Telkvista pleca, raidot ripu un izlīdzinot rezultātu.

Ilgi gan šāds rezultāts nesaglabājās un 15. minūtē Andris Džeriņš pēc lieliskas Vitālija Pavlova piespēles nokļuva viens pret vienu ar Dakaniču un guva otros vārtus. Turpinājumā divas minūtes saņēma Boids Keins, bet «rīdzinieki» skaitlisko vairākumu nerealizēja un pēc spēlētām 40 minūtēm atradās vadībā ar minimālu pārsvaru.