08.09.2013. 21:03

«Medveščak» komandai šī ir otrā sezonas spēlē, bet pirmajā mačā savā laukumā Horvātu klubs ar 7:1 sagrāva Maskavas CSKA komandu. Tikmēr «Dinamo» Rīgā ar 2:1 pārspēja Minskas hokejistus.

Tāpat kā sezonas pirmajā mačā, arī šovakar vārtus sargā Mikaels Telkvists, bet Oskara Cibuļska vietā spēlē Arvīds Reķis.

Rit 1. trešdaļa, rezultāts 1:0 «Dinamo» labā. Vārtus guva Mārtiņš Cipulis.

Spēle iesākās līdzīgi, bet 8. minūtē laukuma saimniekiem bija laba iespēja gūt vārtus, kad ripa trāpīja pa vārtu stabu. Perioda vidusdaļā pirmo noraidījumu nopelnīja Pols Ščehura. Mājinieki gan nespēja realizēt vairākumu, bet neilgi pēc tam no vārtu priekšās Marku Dekaniču pārspēja Mārtiņš Cipulis, kuram tie bija pirmie vārti sezonā. Turpinājumā abas komandas apmainījās ar noraidījumiem, bet rezultāts nemainījās.

Ginijatuļina Elvīra Ginijatuļina ElvīraMākslas vingrošana, Spēka Triscīņa, Fitness, Bodibildings, Pilates, Ārstnieciskā vingrošana