07.12.2015. 13:11
Aizvadītajā nedēļas nogalē Latvijas vadošais spēkavīrs Dainis Zāģeris (33) izcīnīja otro vietu Čempionu līgas finālposmā Turcijā un sezonas kopvērtējumā finišēja otrais. Šis ir mūsu sportista karjeras veiksmīgākais gads.

Divas nedēļas pirms finālsacensībām norises vieta tika pārcelta no Malaizijas un Turciju. Tik īsā laikā rīkotājiem tomēr izdevās noorganizēt pieņemamu pasākumu. Uz finālu ielūdza sezonas ranga desmit labākos atlētu, no kuriem divi nevarēja piedalīties - lietuvietis Židrūns Savickis atkopjas pēc operācijas, islandietis Haftors Bjernsons priekšroku dod filmēšanās procesam.

Fināla pirmajā dienā Dainim Zāģerim neveicās tik labi kā gribētos (dalīta 6. vieta), savukārt spicē iekārtojās sezonas līderis Kšištofs Radzikovskis. Otrajā dienā minētais polis saglabāja vadību, varenais latvietis spēja aizcīnīties līdz sudraba godalgai, bet trešo vietu izrāva nīderlandietis Alekss Mūnens, kurš par puspunktu apsteidza kanādieti Žanu Fransuā Karonu.

Kā jau ziņots, septembrī mūsu vadošais spēkavīrs triumfēja Rumānijā, savukārt jūnija Latvijas posmā dubultuzvaru izcīnīja Dainis Zāģeris un Oskars Martužans. Atgādinām, ka šī gada Eiropas čempionātā Zāģeris bija trešais, bet pirmās divas vietas sadalīja islandietis Bjernsons un polis Radzikovskis. Čempionu līgas iepriekšējos divos gados Zāģeris sezonās kopvērtējumā finišēja ceturtais.

# spēkavīrs (valsts) punkti
1. Kšištofs Radzikovskis (Polija) 256
2. Dainis Zāģeris (Latvija) 213
3. Žans Fransuā Karons (Kanāda) 136

Izmantotie resursi:strongmancl.comGAMBATTE, sporta un atpūtas centrs Piņķi, Jūrmalas 14-2.st., Babītes p., Babītes n., LV-2107
Trubeckojs Andrejs Trubeckojs AndrejsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties