26.10.2013. 19:24

Pusfināla mačā Li ar rezultātu 6-4, 6-2 pārspēja 2011.gada sacensību čempioni Petru Kvitovu no Čehijas, kura izlikta ar piekto numuru.

Li WTA «Tour Championships» sacensībās piedalās pirmo reizi karjerā.

Pirms tam grupu turnīrā Li tika pie trim panākumiem trīs mačos, bet Kvitova tika pie diviem panākumiem.

Tikmēr otrā pusfinālā spēlē pašreizējā WTA ranga līdere un esošā turnīra čempione Serēna Viljamsa no ASV ar 6-4, 2-6, 6-4 uzvarēja Jeļenu Jankoviču no Serbijas, kura izlikta ar septīto numuru.

Viljamsa turnīra finālā iekļuvusi sesto reizi karjerā.

Amerikāniete pirms pusfināla cīņas savā apakšgrupā izcīnīja trīs uzvaras, bet Jankovičai iekļūšanai pusfinālā pietika ar vienu panākumu.

Kā ziņots, pēc grupu mačiem no dalības sacensībās izstājās Viktorija Azarenka (Baltkrievija), Sāra Erani (Itālija), Angelika Kerbere (Vācija) un Agņeška Radvaņska (Polija).

Pagājušā gada turnīra finālā Viljamsa ar 6-4, 6-3 uzvarēja krievieti Mariju Šarapovu, kura šoreiz nespēlē traumas dēļ. Iepriekš Viljamsa sezonas noslēguma sacensībās triumfējusi arī 2001. un 2009.gadā.

Pēc Stambulas turnīra Bulgārijas pilsētā Sofijā notiks WTA «International» sezonas noslēguma turnīrs, kurā piedalīsies astoņas tenisistes, kas šosezon bijušas sekmīgākās «International» sērijas sacensībās.