22.10.2015. 14:30
Zināmas visas astoņas tenisistes, kuras no 25. oktobra līdz 1. novembrim Singapūrā sacentīsies prestižajā "WTA Finals" turnīrā. Pēdējā šodien kvalificējās Lucija Šafāržova.

"French Open" fināliste šonedēļ Maskavā zaudēja jau pirmajā mačā, dodot lielisku iespēju Karlai Svaresai Navarro. Spānijas tenisistei bija jātiek līdz Kremļa kausa finālam, lai tieši viņa varētu doties uz Singapūru.

Svaresa Navarro zaudēja jau ceturtdaļfinālā, turklāt pret 18 gadus veco Darju Kasatkinu nenospēlēja tā, it kā vēlētos kvalificēties "WTA Finals". Karla murgainā mačā kapitulēja ar 1:6, 2:6, divos setos sakrājot 26 nepiespiestās kļūdas. Ļoti neveiksmīga tika nospēlēts ar "backhand", uzbrukums kopumā bija ļoti vājš (tikai sešas tīri uzvarētas izspēles).

Šafāržova, kura iepriekš finālturnīrā nav spēlējusi, uz Singapūru brauktu jebkurā gadījumā, jo kopā ar Betāniju Mateku-Sendsu kvalificējās dubultspēlēm. Abas šogad uzvarēja "Australian Open" un "French Open".

Čehija būs vienīgā valsts, kura Singapūrā tiks pārstāvēta ar divām tenisistēm, jo kvalificējusies ir arī 2011. gada čempione Petra Kvitova. Iepriekš kvalificējās Simona Halepa, Marija Šarapova, Garbinje Mugurusa, Agņeška Radvaņska, Andželike Kerbere un Flāvija Penneta. Protams, kvalificējās arī Serēna Viljamsa, taču pasaules pirmā rakete jau ir beigusi sezonu.