07.10.2016. 09:10

Pagājušās sezonas vājākā komanda ''76ers'' pēc pirmās ceturtdaļas spēja iekrāt deviņu punktu pārsvaru (30:21), taču nākamajās trīs ceturtdaļās tādu rezultativitāti noturēt nespēja un cīņa nonāca līdz pagarinājumam - 99:99. Ar piecām minūtēm nepietika, bet otrajā pagarinājumā uzvaru ar 125:199 izcīnīja Vašingtonas ''Wizards''.

Kellijs Oubrs jaunākais bija rezultatīvākais ar 24 punktiem. ''Wizards'' sastāvā lielākais spēles laiks 40 minūtes bija Čehijas izlases līderim Tomāšam Satoranskim, kurš sev atvēlētajā laikā spēja gūt desmit punktus, savākt sešas bumbas zem groziem un atdot sešas rezultatīvas piespēles. ''76ers'' rindās 20+12 Ričaunam Holmsam.

Pieticīgu uzvaru šonakt guvusi Goldensteitas ''Warriors''. Ilggadējais NBA spēlētājs Stīvs Nešs izteicies, ka ''Warriors'' ir iespēja kļūt par visu laiku labāko komandu NBA vēsturē, bet šonakt aizvadīta itin līdzīga spēle pret Sakramento ''Kings'' - 105:96. Kevins Durents 26 minūtēs ar 25 punktiem kļuva par rezultatīvāko spēlētāju. Stefenam Karijam šoreiz 13+5. ''Kings'' sastāvā Demarkuss Kazinss sakrāja 20+6.

Citās spēlēs šonakt Bruklinas ''Nets'' ar 101:94 apspēlēja Detroitas ''Pistons''. Andrē Dramonds ''Pistons'' rindās apliecināja, ka arī šosezon varētu vākt kaudzi ar ''double-double'' - 17+21. Uzvarētājiem 21 punktu guva Džeremijs Lins. ''Pacers'' otrajā puslaikā tikai 41 punktu ļāva gūt Čikāgas ''Bulls'' un uzvarēja ar 115:108. ''Pacers'' līderis Pols Džordžs pēc spēles atzīmēja, ka šī ir komanda, kas vidēji ir spējīga gūt 115 punktus mačā. Bostonas ''Celtics'' ar 107:92 pieveica Šarlotes ''Hornets'', bet Atlantas ''Hawks'' tika galā ar Memfisas ''Grizzlies'' - 104:83.

Izmantotie resursi:ESPN: The Worldwide Leader in Sports

Čerņavskis Vladislavs Čerņavskis VladislavsDžudo, Sambo, Džiu-džitsu, Kaujas sambo, MMA