01.12.2013. 14:53
Pasaules Boksa padomes (WBC) vadība kārtējo reizi ļāvusi WBC čempionam smagajā svarā Vitālijam Kļičko (45-2, 41KO) pavilkt laiku un izlemt savu nākotni boksā līdz 15.decembrim.

Jāatgādina, ka Taizemē novembra sākumā notikušajā WBC kongresā tika pieņemts lēmums, ka Kļičko galīgā atbilde jādod līdz 30.novembrim. Tas netika izdarīts, kas ļauj ukrainim izmantot vēl vairāk laika pārdomām. WBC, kas allaž bijusi vēlīga Kļičko, ļāvusi padomāt vēl pusmēnesi – līdz 15.decembrim.

WBC gan norādījusi, ka lēmums pagarināt galīgā lēmuma pieņemšanu par situāciju smagsvaru boksā saistīts ar atvaļinājumu laiku, neminot, ka Kļičko pats būtu vērsies ar līgumu dot vēl nedaudz laika.

Jāatgādina, ka pēdējoreiz Kļičko, kurš jau gandrīz gadu ir arī Ukrainas parlamenta deputāts, bet nākotnē plāno kandidēt arī prezidenta vēlēšanās, savu titulu aizstāvēja 2012.gada septembrī, ceturtajā raundā tiekot galā ar Manuelu Čaru. Šobrīd obligātais titula pretendents ir kanādietis Bermeins Stiverns (23-1-1, 20KO).

Izmantotie resursi:Boxing News & Results updated 24/7 - FightnewsLucenko Jekaterina Lucenko JekaterinaAerobika, Aerobika ūdenī
FTA
Reģistrēties