03.12.2015. 05:52
Goldensteitas „Warriors” guvusi 20. uzvaru pēc kārtas jaunās sezonas sākumā, pārliecinoši pārspējot Šarlotes ”Hornets” ar 116:99, savukārt Kobe Braients pasniedzis „Lakers” vienībai trešo panākumu šosezon, sametot 31 punktu Vašingtonas „Wizards” grozā un ar vairākām sekmīgām darbībām spēles izskaņā nokārtojot 108:104.

Pirms „Warriors” neviena NBA komanda sezonu nebija sākusi ar vairāk nekā 15 uzvarām pēc kārtas. Šonakt Šarlotē „Warriors” sasniedza jau bilanci 20-0, turklāt tās pārsvars atkal bija tik nospiedošs, ka visu ceturto ceturtdaļu komandas sākumsastāva spēlētāji atkal varēja pavadīt laiku uz rezervistu soliņa un noskatīties, kā viņu partneri noslēdz spēli ar rezultātu 116:99.

Piedalīšanās tikai trīs ceturtdaļās netraucēja Stefenam Karijam gūt 40 punktus, trāpot astoņus tālmetienus no 11. „Hornets” vienība šonakt godināja viņa tēvu un savu bijušo spēlētāju Delu Kariju, un Stefens tēvu iepriecināja ar 28(!) punktiem trešajā ceturtdaļā, kad arī galīgi tika izšķirts spēles liktenis. 21 punktu pievienoja Klejs Tompsons, bet Dreimonds Grīns, lai arī guva tikai četrus punktus, savāca 11 atlēkušās bumbas un izdarīja deviņas piespēles. „Hornets” nācās iztikt bez traumētā Ela Džefersona, taču karjeras rezultatīvāko spēli aizvadīja šovasar ar devīto numuru draftā izraudzītais Frenks Kaminskis, kuram 16 punkti.

Šī bija otrā „Warriors” spēle septiņu maču izbraukumā, un turpinājums paredzēts sestdienas vakarā pret „Raptors” (12-7). Toronto vienība šonakt izcēlās ar Atlantas „Hawks” (12-9) apspēlēšanu viesos ar 96:86. 31 punktu sameta Kails Laurijs, bet visi „Hawks” sākumpiecinieka spēlētāji iekļāvās robežās no 11 līdz 14 punktiem, un ar desmit rezultatīvām piespēlēm atzīmējās Džefs Tīgs.

Savukārt „Lakers” (3-15) pratusi tikt pie panākuma Vašingtonā, kur sezonas labāko spēli aizvadīja Kobe Braients. „Lakers” leģendas rēķinā 31 punkts ar metienu precizitāti 10/24, turklāt viņš izcēlās ar precīziem uzbrukumiem mača izšķirošajos brīžos un izpelnījās vietējo līdzjutēju MVP saukļus. Spēcīgu double-double (15+19) pievienoja jaunais uzbrucējs Džuliuss Rendls, bet „Wizards” (7-9) neglāba arī Džona Vola 34 punkti un 11 atlēkušās bumbas.

Teicama spēle šonakt arī bijušajam Braienta partnerim „Lakers” sastāvā Pau Gazolam, kurš palīdzēja „Bulls” (11-5) tikt galā ar Denveru (6-13). Spāņu basketbolists guva 26 punktus un savāca 19 atlēkušās bumbas, kā arī četras reizes bloķēja pretinieku metienus, kamēr Deriks Rouzs, lai arī trāpīja tikai trīs no 17 metieniem no spēles, saviem 12 punktiem pievienoja deviņas rezultatīvas piespēles.

Izmantotie resursi:NBA.comESPN: The Worldwide Leader in Sports

Dienvidrietumu Loku Šaušanas Sporta Klubs, biedrība Celtnieku 40-42, Grobiņa, Grobiņas n., LV-3430