28.08.2015. 19:55
"Vuelta a Espana" daudzdienu velobrauciena septītajā posmā šodien uzvarēja Nīderlandes sportists Berts Jans Lindemans. Vienīgais Latvijas pārstāvis Gatis Smukulis palika 87. vietā.

Berts Jans Lindemans finišā par deviņām sekundēm apsteidza baltkrievu Iļju Koševoju, bet 29 sekundes no līdera atpalika Itālijas sportists Fabio Aru. 26 gadus vecais Lindemans trešo reizi piedalās kādā no lielajām tūrēm – šogad viņš arī startēja šī gada "Giro d'Italia", kuras kopvērtējumā ieņēma 95. vietu.

Pēc septītā posma kopvērtējumā vadību saglabā kolumbietis Estebans Čavess, kurš šodien palika sestajā vietā, Lindemanam zaudējot 36 sekundes. Reizē ar Čavesu finišēja vēl vairāki labāko desmitnieka braucēji. Vienīgais Latvijas pārstāvis Gatis Smukulis šoreiz palika 87. vietā, līderim zaudējot 16 minūtes un 40 sekundes.

Nākamais – astotais – posms notiks rīt, kad sportisti veiks 188 kilometrus garu etapu ar finišu Mursijā. Tūre noslēgsies 13. septembrī Madridē.