01.08.2014. 18:44

Pilna vērsija:

, LSM.LV - Sports

Balsojumā par sezonas izspēles kārtību absolūtais vairākums atbalstīja divu apļu izspēli bez komandu dalīšanas grupās, sacīja Širokovs. Viņš ir pārliecināts, ka nākamajā sezonā līgā 16 klubi spēlēs, tomēr līgas direktorātam uzdots līdz 11.augustam inspicēt klubus, lai pārliecinātos par to gatavību spēlēt. 

Sezonas kalendāru VTB līga gan plāno publicēt tikai pēc tam, kad komandu skaits būs droši zināms. Arī spēlēt gatavos klubus VTB līgā būs gatavi nosaukt tikai pēc veiktas inspekcijas un dokumentu saņemšanas. Kad būs zināms galīgs klubu sastāvs, ar tiem līgas vadība plāno operatīvi vienoties par izslēgšanas turnīra formātu un norises laiku. 

Turnīra organizatori iepriekš vēstīja, ka divu apļu turnīru bez komandu dalīšanas grupās ierosināja "VEF Rīga". Kluba padomes priekšsēdētājs Edgars Jaunups trešdien sacīja, ka pašreizējā situācijā nav nekāda pamata runāt par "VEF Rīgas" nepiedalīšanos VTB līgā.

VTB līgā nepiedalīsies Lietuvas klubi, kam lielu daļu sezonas kalendāra aizņems četru apļu izspēle nacionālajā čempionātā.  CAPOEIRA A.Čaka iela 59-5a, Rīga
Aglenieks Aigars Kanoe airēšana, Smaiļošana
FTA
Reģistrēties