14.04.2015. 15:36
Otrdien, 14.aprīlī, un trešdien, 15.aprīlī, Viasat Sport Baltic (VSB) un TV6 piedāvā UEFA Čempionu līgas ceturtdaļfināla pirmās spēles: Madrides Atletico – Madrides Real, Turīnas Juventus – Monaco, Porto – Minhenes Bayern un Paris Saint-Germain – Barcelona.

Šonedēļ astoņi labākie Kontinenta futbola klubi aizvadīs UEFA Čempionu līgas ceturtdaļfināla pirmās spēles. Otrdien uzmanības centrā būs pērnās sezonas finālistu Madrides Atletico un Madrides Real duelis Atletico Visentes Kalderona stadionā, bet otrajā mačā pie Turīnas Juventus viesosies Monaco futbolisti. Trešdien Minhenes Bayern izbraukumā tiksies ar Porto un Paris Saint-Germain spēlēs ar Lionela Mesi, Neimāra un Luisa Suaresa Barcelona.

“Pagājušās sezonas fināla atkārtojums jau ceturtdaļfinālā starp abām Madrides komandām sola aizraujošu un principiālu cīņu, kas būs piesātināta ar emocijām un spriedzi visas spēles gaitā. Kopš Čempionu līgas fināla abas komandas savā starpā ir tikušās sešas reizes un Madrides Atletico nav zaudējusi nevienu no šim spēlēm, turklāt pratusi uzvarēt zvaigžņoto Real pat četrās spēlēs un izslēgusi Real no Karaļa kausa izcīņas. Patīkams ir arī fakts, ka abas komandas ir tuvu optimālajiem sastāviem un savainojumi nespēlēs lielu lomu šajā duelī, un Madridē mēs redzēsim augstākās raudzes futbolu. Protams, interesanti kā viss izskatīties laukumā, bet skaidrs, ka Real ir individuāli meistarīgāki spēlētāji, to uzsver arī Djego Simeone, savukārt Atletico raksturo vārdi - komanda un cīņasspars, tādēļ Karlo Ančeloti uzsver, ka šajā duelī nedrīkstēs zaudēt modrību ne minūti, savādāk Real neuzvarēto spēļu sērija pret Atletico turpināsies.”

“Itālijas čempioni Turīnas Juventus UEFA Čempionu līgā līdz šim ne reizi desmit spēlēs nav piekāpušies Francijas vienībām, un nekas neliecina, ka šoreiz kaut kas mainīsies. Teicamā stilā divu maču summā tika pieveikta Dortmundes Borussia no Vācijas, kamēr Monaco izcīnīja sensacionālu uzvaru pār Londonas Arsenal no Anglijas. Tas, šķiet, ir arī Monaco šīs sezonas lielākais varoņdarbs, un, mačos ar Juventus būs jāpaliek pastarīšu lomā.”

“Neapšaubāms šī pāra favorīts ir Minhenes Bayern, kuri šosezon viegli un rotaļīgi dodas pretī kārtējam čempiontitulam Vācijā. Līdzīgā manierē sasniegts arī Čempionu Līgas ceturtdaļfināls. Tikmēr Porto pagājušajā sezonā Portugālē finišēja tikai trešajā vietā un arī šosezon priekšā vēl smaga cīņa par zeltu. Tajā pašā laikā ir acīmredzams šīs komandas progress un Julēna Lopetegī vadībā komanda atgādina 2003/04.gada Žuzē Mourinjo modeli, kad tika izcīnīts Čempionu Līgas kauss. Šis Porto var pārsteigt jebkuru pretinieku - komandai ir ļoti labi organizēta ar pacietīgu spēli aizsardzībā un tajā pašā laikā uzbrukumā pretiniekiem problēmas var sagādāt jebkurš no komandas spēlētājiem. Čempionu Līgas ceturtdaļfināls tika nodrošināts sagraujot Basel savā laukumā ar 4:0, kad vārtus Porto komandai guva četri dažādi futbolisti ar sitieniem ārpus soda laukuma robežām.”

“Zinot, ka abās iepriekšējās sezonās PSG apstājās ceturtdaļfinālā, bet šosezon jau izsitusi no tālākās cīņas vienu no galvenajām favorītēm Chelsea, vairs neceļas roka Francijas čempioni saukt par ”melno zirdziņu”. Jā, uz Barcelona trofeju fona PSG vēl arvien izskatās kā šā dueļa vājākā komanda, bet, ja atceramies abu vienību savstarpējās cīņas nupat grupu turnīrā, izredzes iekļūt pusfinālā jau rādās visnotaļ līdzīgas. Šis ceturtdaļfināla duelis startēs Parīzē, kur mājinieki nav zaudējuši jau 33 spēlēs Eiropas klubu sacensībās pēc kārtas! PSG nudien ir argumenti, lai labi sāktu šo kauju, un, ja pirmā būs veiksmīga, kas zina, izdodas uzvarēt arī karā...”

• Otrdien, 14.aprīlī 21:35 Madrides Atletico – Madrides Real• Otrdien, 14.aprīlī 23:45 Turīnas Juventus – Monaco• Trešdien, 15.aprīlī 21:35 Porto – Minhenes Bayern• Trešdien, 15.aprīlī 23:45 Paris Saint-Germain – Barcelona

• Trešdien, 15.aprīlī 21:30 Paris Saint-Germain – Barcelona