20.11.2014. 17:27
Šonedēļ – piektdien, sestdien un svētdien, "Viasat Sport Baltic" un "Viasat Xtra" kanāli piedāvā F1 sezonas pēdējo, 19. posmu – Abū Dabī GP treniņbraucienu, kvalifikācijas un "Grand Prix" izcīņas tiešraides. Piecos "Viasat" sporta kanālos "Viasat Xtra" papildu būs iespēja arī vērot gan boksos notiekošo, gan sekot līdzi aktuālajiem trases laikiem un pozīcijām, kā arī redzēt skatus tieši no on board kamerām. Nenokavē Pirmo Formulu tikai "Viasat" sporta kanālos!

2014. gada sezonas pēdējais, izšķirošais posms – Abū Dabī Lielās Balvas izcīņa. Lielais jautājums ir tikai viens – kurš no "Mercedes" pilotiem kļūs par pasaules čempionu – Luiss Hamiltons vai Niko Rosbergs. Hamiltonam, lai izcīnītu savu otro titulu, pietiek ar otro vietu, bet Rosbergam jāizcīna uzvara, un jācer, ka komandas biedrs nefinišēs augstāk par trešo vietu. Vienlaicīgi visas autosporta pasaules uzmanība būs pievērsta arī četrkārtējā pasaules čempiona Sebastiana Fetela pēdējai sacīkstei "Red Bull" formulā un divkārtējā titula īpašnieka Fernando Alonso atvadām no "Ferrari".

Ģirts Timrots, "Viasat Sport Baltic" komentētājs: "Aizraujošās 2014. gada sezonas noslēgums ir klāt. Lai cik nomācošs būtu "Mercedes" pārsvars konstruktoru kausā, abu komandas pilotu savstarpējā cīņa padarījusi šo gadu lielisku. Turklāt, par mierinājumu visiem dubulto punktu pretiniekiem - arī bez šī jaunieveduma čempionu mēs uzzinātu tikai pēdējā posmā. Hamiltons uzskata, ka viņa 17 punktu pārsvars neko nenozīmē un viņam vajadzīga tikai uzvara. Un kurš gan labāk varētu zināt, cik daudz var izšķirt pēdējā sacīkste - jau ceturto reizi viņš cīnās par čempiona titulu pēdējā sezonas posmā, bet tikai vienreiz ir to ieguvis. Pagaidām."

Aldis Putniņš, "Viasat Sport Baltic" komentētājs: "Cīņa starp abiem "Mercedes" pilotiem Luisu Hamiltonu un Niko Rosbergu ir nonākusi līdz sezonas pēdējam posmam Abū Dabī un tas nozīmē, ka dubultie punkti pēdējā posmā nebūtu vajadzīgi, lai čempionāta intriga saglabātos līdz beigām. Nākamgad dubultos punktus vairs visdrīzāk neredzēsim, bet šajā nedēļas nogalē jānovēl stipri nervi "Mercedes" komandas vadībai un izturīga tehnika, jo neviens nevēlas redzēt, ka titulu izšķirs tehniskas problēmas pēdējā posmā. Pārējais jau paliek pilotu ziņā un mēs ceram, ka viņi ies līdz galam cīņā par augstāko virsotni pasaules autosportā."

Abū Dabī GP latviešu valodā komentēs "Viasat Sport Baltic" komentētāji Ģirts Timrots, Jānis Janševics un Aldis Putniņš.

Skaties boksos notiekošo, aktuālos trases laikus, pozīcijas, kā arī skatus tieši no on board kamerām "Viasat Xtra 1", "Viasat Xtra 2", "Viasat Xtra 3", "Viasat Xtra 4" un "Viasat Xtra 5" kanālos:• Piektdien, 21. novembrī, plkst. 11:00.• Piektdien, 21. novembrī, plkst. 15:00.• Sestdien, 22. novembrī, plkst. 12:00.• Sestdien, 22. novembrī, plkst. 15:00.• Svētdien, 23. novembrī, plkst. 15:00.

Abū Dabī "Grand Prix" skaties kanālā "Viasat Sport Baltic", kā arī HD kvalitātē kanālā "Viasat Motor HD":• Piektdien, 21. novembrī, plkst. 10:55 F1 Abū Dabī GP 1.treniņbraucieni.• Piektdien, 21. novembrī, plkst. 14:55 F1 Abū Dabī GP 2.treniņbraucieni.• Sestdien, 22. novembrī, plkst. 11:55 F1 Abū Dabī GP 3.treniņbraucieni.• Sestdien, 22. novembrī, plkst. 14:55 F1 Abū Dabī GP kvalifikācija.• Svētdien, 23. novembrī, plkst. 14:50 F1 Abū Dabī GP.

Informāciju sagatavoja:Līna Kārkliņa,"Viasat" sabiedrisko attiecību vadītājaA & B, SIA A & B, SIA Āne, Celtnieku 32, Cenu p., Ozolnieku n., LV-3043
Solomins Aleksandrs Akadēmiskā airēšana, Kanoe airēšana, Smaiļošana
FTA
Reģistrēties