18.01.2014. 11:00
Šonedēļ „Viasat” sporta kanāls „Viasat Sport Baltic” (VSB) sāk pārraidīt 11.Eiropas čempionāta handbolā spēles. Sestdien un svētdien VSB piedāvā divas pamatturnīra spēles, bet nākamnedēļ paredzētas vēl septiņas pārraides, ieskaitot finālu un spēli par 3.vietu. Baudi handbolu kanālā VSB!

Pilna vērsija:

, Diena.lv, Sports

Šodien 11.Eiropas čempionātā handbolā beidzas grupu turnīra spēles un 12 labākās Kontinenta vīriešu izlases turpinās cīņu par titulu. No A un B grupām, kas pamatturnīrā veidos 1.grupu, turpmākai cīņai jau kvalificējušās Dānijas, Maķedonijas, Austrijas, Spānijas, Islandes un Ungārijas izlases. No C un D grupām, kurās spēles beigsies šodien, cīņu 2.grupā turpinās Francijas, Horvātijas un Zviedrijas izlases. Vēl trīs komandas kļūs zināmas pēc Polijas – Krievijas, Serbijas – Francijas un Baltkrievijas – Melnkalnes spēlēm. Grupā turnīrā aizvadītās spēles ar pamatturnīrā iekļuvušajā izlasēm nāk līdzi ieskaitē, līdz ar to pamatturnīrā katrai komandai vēl būs jāaizvada pa trim spēlēm. 1. un 2.grupas divas labākās komandas iekļūs pusfinālā.

Līdzšinējos 10 Eiropas handbola čempionātos Zviedrija uzvarējusi četras, Francija un Dānija pa divām, Vācija un Krievija pa reizei. Pēdējā Eiropas čempionātā Serbijā 2012.gadā Dānija finālā ar 21:19 uzvarēja mājiniekus serbus.

Dāņu pretenzijas uz titula paturēšanu vēl vismaz uz diviem gadiem ļoti grib apšaubīt pašreizējā pasaules čempione Spānija, Horvātija, kas beidzot grib iegūt arī Eiropas čempiones titulu, Francija, kas grib atgūt šo titulu, arī Serbija, Zviedrija...VSB komentētājs Anatolijs Kreipāns: “Eiropas 11. čempionātā rokasbumbā neviens no favorītiem neiestrēga grupu turnīra pirmajā posmā un tas nozīmē, ka būs ļoti spraigas spēles par vietu pusfinālā, jo uz divām vietām katrā no pamatturnīra sešniekiem pretendēs vismaz pa četrām komandām. Pašreiz Eiropas čempionu tituls pieder dāņiem un viņiem ir iespēja kļūt par tikai otrajiem pēc zviedriem, kam izdosies uzvarēt savās mājās un tikai otrajiem pēc zviedriem, kam izdosies uzvarēt divas reizes pēc kārtas (Zviedrija uzvarēja pat trīs reizes pēc kārtas). Vai tā arī notiks? Handbola dzimtenē par to neviens nešaubās, bet dāņu pretenzijas uz titula paturēšanu vēl vismaz uz diviem gadiem ļoti grib apšaubīt pašreizējā pasaules čempione Spānija, Horvātija, kas beidzot grib iegūt arī Eiropas čempiones titulu, Francija, kas grib atgūt šo titulu, arī Serbija, Zviedrija... Pirmās trīs komandas iegūs ceļazīmes uz 2015. gada pasaules čempionātu, bet ja trijniekā būs Spānija, tad pēc gada uz Kataru brauks arī bronzas spēles zaudētāji.”

Eiropas handbola čempionāta spēles kanālā VSB:Sestdien, 18.janvārī 21:25 EČ handbolā. Pamatturnīra spēle.Svētdien, 19.janvārī 21:10 EČ handbolā. Pamatturnīra spēle.Pirmdien, 20.janvārī 19:10 EČ handbolā. Pamatturnīra spēle.Otrdien, 21.janvārī 18:55 EČ handbolā. Pamatturnīra spēle.Trešdien, 22.janvārī 19:15 EČ handbolā. Pamatturnīra spēle.Ozolnieku Sporta skola Ozolnieki, Stadiona 5, Ozolnieku p., Ozolnieku n., LV-3018
Čerņavskis Vladislavs Čerņavskis VladislavsDžudo, Sambo, Džiu-džitsu, Kaujas sambo, MMA
FTA
Reģistrēties