01.08.2014. 08:00
Bijusī dāmu tenisa reitinga līdere Karolīna Vozņacki atklāja, ka plāno piedalīties Ņujorkas maratonā. 2. novembrī gaidāmajā pasākumā Dānijas labākā tenisiste startēs nolūkā piesaistīt līdzekļus labdarības organizācijai "Team For Kids".

"Skriet maratonu vienmēr bijis mans mērķis, Ņujorka – pilsēta, kur to darīt. Esmu to redzējusi TV un vienmēr domājusi, ka vienu dienu es to paveikšu. Novembris ir manas sezonas beigas bez plāniem, kāpēc gan nepiedalīties?" Karolīna citēta "New York Times".

Vozņacki ik dienu tenisa treniņu dēļ skriešanai velta 30-40 minūtes. Viņas garākais skrējiens esot bijis 18 km. Karolīnai ir noteikts mērķis laika izteiksmē jeb rezultāts, ar kādu viņa cer finišēt, taču to publiski neatklās.

"Visi domā, ka esmu nedaudz traka, taču dzīvoju tikai vienreiz. Mans mērķis ir sasniegt finišu. Kaut vai rāpojot," piebilda Vozņacki, kura pagājušajā mēnesī Stambulā izcīnīja karjeras 22. vienspēļu titulu. Karolīna teorētiski var kvalificēties sezonas finālturnīram, kas notiks nedēļu pirms maratona. Sākotnēji viņai novembrī bija paredzētas kāzas ar Roriju Makilroju, taču tas vairs nav aktuāli.

Vozņacki būs viena no retajām citu sporta veidu pārstāvēm, kas maratonā piedalījusies savas karjeras laikā. Piemēram, Lānss Ārmstrongs un Amēlija Moresmo maratonu skrēja pēc karjeras beigām.

Izmantotie resursi:The New York Times - Breaking News, World News...ZAAO, SIA, Viļakas novads ZAAO, SIA, Viļakas novads Viļaka, Viļakas n.
Aglenieks Aigars Kanoe airēšana, Smaiļošana
FTA
Reģistrēties